Михайло Скоп – іконописець з дитинства (відео)

0
689

Про цього молодого чоловіка, а йому виповнилося лише 22 роки, можна говорити багато. Друзі підтримують і допомагають, заздрісники розповідають небилиці і прив’язують успіх Михайла до авторитету батька. Але, навіть заручившись підтримкою батька, у двадцятидворічному віці вже п’яту персональну виставку ікон, погодьтеся, дуже складно.

Але іконопис далеко не єдине захоплення юнака. Він активно вивчає літературу, займається музикою і має багато інших різних захоплень.

“Я займаюся не тільки іконописом, я займаюся і музикою, маю групу “Чорна Дебра”, де я вокаліст, і літературою і так далі і тому подібне”, – розповідає Михайло.

Іконописець Михайло Скоп
Іконописець Михайло Скоп

На запитання стосовно того, як йому все вдається і як він все встигає, Михайло відповів що просто потрібно любити те, що ти робиш.

“Я можу бути виснаженим, працювати цілий день, а потім раптом, захотілось мені пограти на гітарі – то я сідаю і граю на гітарі і роблю пісню. Втомився, постав, зранку прокинувся і думаю що треба малювати – хочу, просто це не обов’язок, мене, насправді, ніхто не заставляє, але просто хочеться.  Просто хочеться малювати, хочеться виражати те, що є в середині” – каже Михайло.

Іконописець Михайло Скоп
Іконописець Михайло Скоп

З Михайлом ми зустрілися в його майстерні, де він проводить багато часу і де він розповів дуже багато цікавих речей, творчих планів і поділився своїм бачення свого майбутнього. Дуже цікаво біло спілкуватися з цією, не по роках, мудрою людиною, в котрій мудрість поєднана з юнацьким максималізмом і не зіпсованим баченням світу.

“Я йду за своїм серцем, це найважливіше. Я можу у будь-який момент відмовитись від чогось повністю і залишити все, і піти кудись далі – туди, куди поведе моє серце. Я на нього надіюсь і я йому вірю” – сказав Михайло на завершення нашої розмови. Ці розумні слова молодої могли б стати дороговказом для багатьох серйозних мужів нашої держави.

Успіху Вам, Михайле!

Напишіть відгук