Топ-10 наших найпопулярніших дописів 2022 року

545
Топ-10 найпопулярніших статей 2021 року

Пішов в історію 2022 рік. Пішов і слава Богу. Не знаю чи хтось назве його хорошим. Весь світ впевнений що 2023 рік буде кращим. Наш портал пережив цей рік і планує далі тішити вас якісними дописами.

Сьогодні хочемо ще раз нагадати вам про десять публікацій минулого року, котрі вам сподобались найбільше. Традиційно пропонуємо наш Топ-10.

Замикає десятку найпопулярніших дописів 2022 року стаття Винахідник бронежилета, або легендарний уродженець Львівщини. Статтю переглянули 16427 разів.

Випробування бронежилета
Випробування бронежилета

Підозрюємо що причиною популярності статті стала війна. Але те, що таки львів’янин винайшов бронежилет, додає впевненості в швидкій перемозі з мінімальними втратами.

На дев’ятій позиції опиналася статті відомого львівського дигера Андрія Риштуна  під назвою Майже забутий Кривавий Рів на околиці Львова.  Майже за рік стаття набрала 16388 переглядів.Майже забутий Кривавий Рів на околиці Львова

З Андрієм у нас тісна дружня співпраця і він постійно тішить читачів своїми пригодами.

На восьму позицію виїхала стаття під назвою Куди їздив колись старенький трамвай, або про зліквідовані трамвайні лінії Львова. Трамвайна тема принесла статті Антона Лягушкіна та  Дмитра Янківського 18832 переглядів.

Система із двох вагонів «Tatra KT4SU» повертає із вул. Волинської на вул. Промислову. 1990 р. Автор фото – Томас Фішер.
Система із двох вагонів «Tatra KT4SU» повертає із вул. Волинської на вул. Промислову. 1990 р. Автор фото – Томас Фішер.

Часом складається враження що якби кожного дня ми б публікували статтю про львівський трамвай – її б читало не менше тисячі львів’ян.

Сьому позицію посіла стаття майже річної давності під назвою Десять найдовших річок, що протікають Львівщиною.  За цей час вона набрала 22999 переглядів і таки потрапила в рейтинг.Десять найдовших річок, що протікають ЛьвівщиноюСтаття викликала багато обговорень і дискусій і дала поштовх до багатьох цікавих тем у майбутньому.

Очолила другу половину рейтингу на шостій позиції стаття Курорт Заліщики. Пальми на березі Дністра набравши 23400 переглядів.Фото з рекламного проспекту про Заліщики 1920–1930-х роківТаки втомилися ми від війни і хочемо вже відпочити. Тому й читаємо про пальми, мріємо про море. Вже не довго – наступного року всі в український Крим.

І в першій п’ятірці опинилася також стаття під назвою 1 серпня виповнилося 40 років від автотрощі в Брюховичах. З 28764 переглядами вона мало що не дотягнула до четвертої позиції.

Автобус ЛАЗ-4202 д/н 78-46 ЛВХ, заводський № 1 після ДТП 1 серпня 1982 р. в Брюховичах на території трамдепо № 1. Фото із колекції НДІ "Укравтобуспром".
Автобус ЛАЗ-4202 д/н 78-46 ЛВХ, заводський № 1 після ДТП 1 серпня 1982 р. в Брюховичах на території трамдепо № 1. Фото із колекції НДІ “Укравтобуспром”.

До слова, статті Антона Лягушкіна завжди гарно сприймаються нашими читачами.

Четверту позицію в рейтингу посіла стаття під назвою “Обезпечила Аціенда”, або від маленької таблички до великої історії. Її переглянули 31437 разів. Дописувач, що криється під ніком Zommersteinhof вже не вперше потрапляє в наш річний рейтинг.

Табличка "Обезпечила Аціенда"
Табличка “Обезпечила Аціенда”

Потрібно сказати що стаття написана в середині лютого, за 11 днів до війни, і повністю витримана в традиціях нашого порталу.

На третій позиції опинилася стаття під назвою Як Стрий перестав бути курортним містом, а його жителі стали символом жебраків. Набравши 37687 переглядів вона увійшла в трійку лідерів.

Римо-католицький костел, гімназія та загальний вигляд міста, знятий із вежі греко-католицької церкви. Neue Illustrirte Zeitung, 1886 рік
Римо-католицький костел, гімназія та загальний вигляд міста, знятий із вежі греко-католицької церкви. Neue Illustrirte Zeitung, 1886 рік

Статтю з певною натяжкою можна назвати скандальною, а ми не особливо любимо такі теми. Але історична основа тут взяла верх.

Другу позицію в рейтингу популярності посіла стаття під назвою Під Києвом загинув футболіст львівського клубу. Її переглянули 39721 разів.

Віталій Сапило
Віталій Сапило

На початку війни, в перших числах березня  кожна смерть сприймалася дуже болюче.  Як не сумно це визнавати, але зараз ми знаємо, що кожен день, на жаль, приносить нам імена нових героїв… Посмертно.

Очолює нашу десятку найпопулярніших дописів 2022 року скромне повідомлення під назвоюНа Львівщині заборонили діяльність церкви Московського патріархату. Ця новина за минулий рік зібрала 75308 переглядів і потужно вирвалася вперед.

Глава УПЦ (МП) митрополит Онуфрій
Глава УПЦ (МП) митрополит Онуфрій

Така активність наших читачів свідчить про неабияку їх цікавість до церкви московського патріархату.

Сьогодні вже 4 день нового 2023 року і вже почав формуватися новий рейтинг. Сподіваємося що він буде переможним і позитивним. Адже іншого вибору у нас нема.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.