На Львівщині заборонили діяльність церкви Московського патріархату

75959
Глава УПЦ (МП) митрополит Онуфрій
Глава УПЦ (МП) митрополит Онуфрій

У Городку на Львівщині рішенням міського голови заборонено діяльність Української Православної Церкви Московського Патріархату.

Про це повідомляють на сторінці Городоцької територіальної громади, передає Вголос.

У розпорядженні міського голови Городка Володимира Ременяка вказано, що діяльність УПЦ Московського патріархату носить відвертий антидержавний та антиукраїнський характер, а також несе загрозу національній безпеці України.

Розпорядження про заборону діяльності церкви Московського патріархату
Розпорядження про заборону діяльності церкви Московського патріархату

 

Всього на Львівщині сьогодні зареєстровано 59 громад московського патріархату.

Наталка СТУДНЯ

13 КОМЕНТАРІ

 1. Бог один!Священики моляться в церквах. В такий складний час для України ви закриваєте церкви. Як вам не соромно?
  Яка ганьба! Люди без серця!

  • Хочеш московський патріархат? ЧЕМОДАН-ВОКЗАЛ-РОСІЯ,ніхто не тримпє. В Україні в церквах має лунати “Боже Великий Єдиний, нам Україну храни.. “

   • Існує одна канонічна церква визнана світовим православ’ям Православна Церква України! І ніхто її не закриває! Двері православної церкви відчинені! Не хитріть!

  • Пані Марійко, а Ви знаєте, що в МП (за всіх не скажу), але моляться за те, щоб Україна склала зброю. Як Вам таке? Мені боляче.

  • Не стидно мокшанським християнам вбивати, гвалтувати, грабити? Не стидно мокшанським попам зберігати в підвалах храмів зброю, рації, пайки – ждучи загарбників рф? Не стидно працювати священникам на диверсійні групи рф, розкидати мітки для бомбардувань? Ви або розуму не маєте, або явний ворог держави. Допишитесь до того, що сбу по вас прийде. Плакати і каятись буде пізно.

 2. Якi ж ми добрi чи байдужi що до тепер закривали на це очi. Анархiя добре проявилась i в 14р. Закрити церкви мало потрiбно допити проводити за спiвпрацю з нелюдами

 3. Не стидно мокшанським християнам вбивати, гвалтувати, грабити? Не стидно мокшанським попам зберігати в підвалах храмів зброю, рації, пайки – ждучи загарбників рф? Не стидно працювати священникам на диверсійні групи рф, розкидати мітки для бомбардувань? Ви або розуму не маєте, або явний ворог держави. Допишитесь до того, що сбу по вас прийде. Плакати і каятись буде пізно.

 4. Рішення вірне підтримую.
  Но зроблено з помилками .
  Бо заборонили московську церкву не на території Городоцької громади , а на території Городоцької міської ради, а це одне приміщення мерії там і заборонили .

  Тому вважаю треба дане розпорядження змінити і замість заборонити московський патріархат на території Городоцької міської ради, вказати на території Городоцької міської територіальної громади, Львівської області тоді буде вірно, а так виглядає що заборонили дану церкву лише на території мерії, а в громаді вона може далі працювати якщо брати дане розпорядження згідно закону.

  Тому вважаю треба розпорядження виправити і не допускати таких помилок не годиться міській раді такі помилки робити .

  Ну взагальному рішення правильно і його підтримую .
  Слава Україні.
  Героям Слава.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.