Топ-10 публікацій “Фотографій старого Львова” у 2016 році

4955
Топ-10 публікацій “Фотографій старого Львова” у 2016 році

Всім, хто вже прокинувся – “Доброго Вам ранку! Щиро вітаємо усіх наших читачів з Новим 2017 роком! Нехай усі негаразди залишаться у минулому році, а в цей перейдуть тільки позитивні враження та емоції. Тішимося, що разом ми перегорнули не одну фотосторінку історії Львова.”

За доброю традицією ми підводимо підсумки нашої діяльності за минулий рік і хочемо ще раз нагадати, які ж наші публікації сподобалися вам найбільше.

10. Отже, ТОП-10 публікацій закриває “Львівська красуня, яка підкорила світову сцену” – стаття про Рому Прийму. Вихід на сцену цієї надзвичайно вродливої і граційної танцівниці викликав хвилю овацій і полонив серця глядачів.

Львівська красуня, яка підкорила світову сценуСтаття про цю неповторну львів’янку минулого року зібрала 11473 переглядів.

9. Здавалося, що вивчаючи протягом років історію Львіва та все, що стосується нашого міста, натрапити на щось маловідоме та дуже цікаве складно. Але, дев’яту сходинку  нашого річного п’єдесталу слави впевнено займає стаття “Кілька фактів про Львів, яких ви й не знали”.

Кілька фактів про Львів, яких ви й не зналиЦю публікацію за 2016 рік переглянули 11785 разів.  Як бачите, не далеко вона втекла від попередньої.

8. На восьмому місці за кількістю ваших переглядів,  несподівано для нас, опинилася стаття про побут львів’ян у 1943 році під назвою “Побут львів’ян 1943 року в фотооб’єктиві солдата німецького вермахту”.

Побут львів'ян у фотооб'єктиві солдата німецького вермахтуПублікація 11812 переглядами зайвий раз підтвердила, що цікаві фотографії завжди будуть популярними.

7. Сьому позицію в рейтингу зайняла стаття нашого нового автора Андрія Книша під назвою “Про джерело у Новосілці (Раковець), котре відвідував Андрей Шептицький”.

Про джерело у Новосілці (Раковець)Приємно, що це не єдина стаття Андрія, яка зацікавила велике коло читачів. Наразі вона зібрала 12116 переглядів.

6. Шосте місце в рейтингу знову зайняла жінка в публікації під назвою “Соломія Крушельницька. Світ її впіймав, але не втримав…”.

Соломія Крушельницька. Світ її впіймав, але не втримав...Ця стаття у минулому році зібрала 12721 переглядів та продовжує збирати їх і далі.

5. До п’ятірки кращих увійшла публікація молодого журналіста-історика Романа Мельника під назвою “Битва за Львів”, в якій йдеться про ніч, коли була створена Західно-Українська Народна Республіка

Битва за ЛьвівЦю статтю переглянули аж 14988 разів і це не кінець, адже допис і зараз постійно набирає перегляди.

4. Зовсім небагато забракло щоб увійти в трійку кращих статті знаного франкознавця Богдана Тихолоза під назвою “Історія хвороби генія, або від чого помер Іван Франко?” І хоч праця посіла четверте місце,  вона була високо оцінена нашими читачами і визнана чи не єдиною, де максимально точно і правдиво описана хвороба Івана Франка.

Історія хвороби генія, або від чого помер Іван Франко?В загальному підсумку, на час написання цієї добірки, публікація зібрала 17799 переглядів.

3. Замикає трійку лідерів минулого року стаття про нездійснений, на щастя, проект “Карпатського моря” під назвою “”Карпатське море”, або як радянське керівництво ледь не затопило половину Карпат” Попри грандіозність проекту, інформація про нього стала мало не одкровенням для багатьох наших читачів.

«Карпатське море», або як радянське керівництво ледь не затопило половину КарпатЦя чудова публікація зібрала у минулому році аж 22791 переглядів. Мабуть, сьогодні ця цифра збільшиться на кілька десятків.

2. Друге місце серед найпопулярніших публікацій минулого року  посіла стаття під назвою “Інтер’єр, який ви ніколи не побачите. Унікальні фотографії залів Підгорецького замку”. Здавалося б про цей замок вже писано-переписано, читано-перечитано, але ні, як бачимо ця тема далі залишається дуже популярною.

Інтер’єр, який ви ніколи не побачите. Унікальні фотографії залів Підгорецького замку.Стаття та розкішні розкішні інтер’єри зібрали 30054 переглядів.

1. Цьогорічний лідер за кількістю переглядів став справжньою несподіванкою для нас.  Хто міг знати, що публікація про манери галичан під назвою “Етикет і шляхетність, або якими були манери галичан сто років тому” не тільки увійде в десятку кращих, а й, з великим відривом, очолить рейтинг?

Етикет і шляхетність, або якими були манери галичан сто років томуТим не менше, за минулий рік ця стаття зібрала 36347 переглядів і стала переможцем серед ваших читацьких уподобань.

Таким цікавим та несподіваним був минулий 2016 рік для нашої з вами дружби.  З свого боку будемо раді, якщо ви будете підказувати нам теми, які хвилюють вас найбільше і про які ви дуже хочете дізнатись.  Обіцяємо багато цікавого і ще незнаного для вас.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.