Топ-10 найпопулярніших статей 2021 року

480
Топ-10 найпопулярніших статей 2021 року

Сьогодні, 1 січня 2022 року, вже за багаторічною традицією, пропонуємо переглянути Топ 10 публікацій минулого 2021 року. Дізнаємося ваші читацькі вподобання і смаки і будемо старатися в цьому році дарувати вам більше цікавих матеріалів і дописів. Маємо наді, що нам воно вдасться.

10. Знакові реконструкції будинків у Львові (14903 перегляди)

Львів, вулиця Тиха, 5. Автор Калашнікова Н.
Львів, вулиця Тиха, 5. Автор Калашнікова Н.

Завершує десятку популярних публікацій  статі нового, для Фотографій старого Львова, але автора який уже заслужив поважну репутацію серед краєзнавців. Відомий він світу під псевдо Zommersteinhof. Сподіваємось на подальшу співпрацю, адже його статті дуже цікаві і педантичні 🙂

9. Купання в гірських річках та пікніки на вершинах – як відпочивали в Карпатах 100 років тому (16563 перегляди)

Туристи біля Синевира Фото: zakarpati.cz
Туристи біля Синевира Фото: zakarpati.cz

Мабуть наші читачі дуже люблять мандрувати Карпатами.  Або пандемічна ситуація не залишила вибору і особливості купання в карпатських річках вивело статтю на 9 місце в нашому рейтингу.

8. Підземний водоспад на вулиці Городоцькій, або чому затоплює Привокзальну (19183 перегляди)

Під кільцем на вул. Городоцькій. Колектор що прямо це до церкви Ольги і Єлизавети. Ліворуч - з вул. Залізнична. А там де дігер - вул. Тобілевича.
Під кільцем на вул. Городоцькій. Колектор що прямо це до церкви Ольги і Єлизавети. Ліворуч – з вул. Залізнична. А там де дігер – вул. Тобілевича.

На восьмому місці впевнено розташувався Андрій Риштун з його підземними походеньками. Його підземний водоспад на Городоцькій назбирав майже 20000 переглядів.

7. Хулігани 1980-х, або історія кримінального Львова часів СРСР (21537 переглядів)

Два батяри. Львів, вересень 1971 року. Фото Марцін Ябонський
Два батяри. Львів, вересень 1971 року. Фото Марцін Ябонський

Ностальгічна стаття Ілька Лемка викликала багато спогадів суперечок та коментарів і заслужено посіла сьому позицію рейтингу. Хоча, підозрюю, це ще не кінець.

6. Якими були жителі Карпат 130 років тому – маловідомі фото (23593 перегляди)

Музики із села Чортовець, Івано-Франківщина Фото: oesta.gv.at
Музики із села Чортовець, Івано-Франківщина Фото: oesta.gv.at

Карпати завжди були “туристичним магнітом” для мешканців Західної України, та й України загалом. І популярність карпатських мешканців, їх історії та етнографії, вивела статтю з їх світлинами на шосте місце рейтингу.

5. Літак, який був збитий в бою з УПА в районі Долини (26668 переглядів)

Літак Іл-2
Літак Іл-2

В першу п’ятірку найцікавіших дописів залетів літак, який був збитий в бою з УПА в районі Долини. Стаття про нього набрала майже 27000 переглядів. До слова, спільнота пошуку літаків ДСВ в Україні в цьому році готує до друку вже третю книжку про віднайдені ними літаки.

4. Як виглядали “розкішні” дороги на Львівщині 100 років тому(49317 переглядів)

Авто трохи занесло
Авто трохи занесло

Дороги на Львівщині та їх стан завжди викликали особливе зацікавлення. Навіть якщо ти не автовласник чи водій – значить пасажир, якого везуть цими ж дорогами. За останні кілька років стан з дорогами в нашому краї значно покращився, але дослідження Гриця Совківа про їх стан таки впевнено посіло четверте місце.

3. “Лощина”, або підземний бункер коло центру Львова (50507 переглядів)

Все таки є щось особливе в підземних закинутих приміщеннях
Все таки є щось особливе в підземних закинутих приміщеннях

Ця стаття Андрія Риштуна швидко рвонула і буквально на фінішній прямій вирвалася на третє місце. Хоча ще кілька тижнів тому впевнено трималася на четвертому. Але це друга Стаття Андрія, яка потрапила в Топ 10.

2. Невідомий тунель на глибині 40 метрів під Львовом віднайшли дігери (відео) (53050 переглядів)

Над нами зараз сорок метрів ґрунту
Над нами зараз сорок метрів ґрунту

Невідомий тунель під Львовом на глибині 40 метрів довго залишався лідером рейтингу, але безнадійно відстав від лідера на останній прямій, майже фінішній ділянці. Тим не менше, дуже достойний результат. Окрім цього, Андрій Риштун – єдиний учасник рейтингу з трьома публікаціями. Респект Андрію, так тримати.

1. 4 роки під землею: на Львівщині знайшли бочки з зерном страшного голоду 1947 року (171370 перегляди)

Бочки з зерном з 1947 року
Бочки з зерном з 1947 року

Перше місце несподівано для нас посіла інформаційна стаття про знайдене зерно, яке закопали в 1947 році. І ця стаття впевнено вирвалася в топи найцікавіших за всі роки існування сайту.

Ось такі були ваші уподобання в минулому, 2021 році. Сьогодні перший день Нового року і перший день, коли починаємо формувати новий рейтинг і обирати нових переможців. Отже, успіху вам і Веселих Вам свят.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.