Святий Миколай, або полковник Віталій Провозін (відео)

0
363
Святий Миколай, або полковник Віталій Провозін

Його добре знають військовослужбовці бойових частин, що оберігають наш спокій на Сході України. Проте впізнають нашого героя, радше в образі Святого Миколая. Веселий, дотепний з невпинною життєвою енергією та душевною харизмою. Саме таким є начальник 58 будинку офіцерів Львівського гарнізоні полковник Віталій Провозін.

Полковник Віталій Провозін
Полковник Віталій Провозін

Що таке, грамотно організоване дозвілля? Не подумайте сон що на фронті, що у мирному житті це дуже важливо. Але.. щоб відпочити потрібно не лише виспатись. Віталій це добре знає і розуміє потребу людей у поганах в гарній, душевній, сучасній пісні.

Полковник Віталій Провозін
Полковник Віталій Провозін

В хорошому концерті, який військові глядачі дивляться з цікавістю, а не через командирський наказ. Саме тому згуртувавши навколо себе однодумців щороку, по кілька разів, Віталій Провозін на своєму маленькому бусі вирушає туди де щодня рвуться міни і снаряди. Разом з музикою і співами він привозить бійцям і численні подарунки від волонтерів та небайдужих людей.

Концертна бригада полковника Віталія Провозіна в зоні ООС
Концертна бригада полковника Віталія Провозіна в зоні ООС

Багато робить цей офіцер і для збагачення та примноження культурного життя міста Львова. Разом з волонтерами книжкової сотні він першим у 2014 році відкрив документальну фотовиставку «час війни». Де роботами військкорів показав всю правду про окупацію України. До речі цю виставку і зараз можна побачити в холі будинку офіцерів. Вхід вільний.

Зараз полковник Віталій Провозін знову в районі бойових дій. Він повіз хлопцям, що тримають на своїх плечах наше мирне небо, новорічний настрій.

Тарас ГРЕНЬ

Напишіть відгук