“Різдвяний вечір по-волонтерськи!”, або допоможи хлопцям на фронті!

0
279

Після Різдва, 9 січня 2016 року о 19.30,  в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла (вулиця Театральна, 11) відбудеться святковий концерт під назвою “Різдвяний вечір по-волонтерськи!”, метою якого є збір коштів для закупівлі необхідних на передовій речей.

Афіша концерту "Різдвяний вечір по-волонтерськи!"
Афіша концерту “Різдвяний вечір по-волонтерськи!”

Найкращі колядки вам даруватимуть співачка Софія Федина, бандурист Іван Шміло, квінтет Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла, вокально-хореографічний ансамбль «Сонечко», а також на вас чекатимуть сюрпризи і приємні несподіванки.

Нагода створити і відчути справжній дух Різдва: єдність у коляді, щирість почуттів, сила віри і здатність змінити світ на краще через допомогу нашим бійцям АТО.

Запрошення на концерт "Різдвяний вечір по-волонтерськи!"
Запрошення на концерт “Різдвяний вечір по-волонтерськи!”

Запрошення на святковий різдвяний вечір можна отримати за благодійний внесок від 200 грн. і більше (за кожне більше будемо дуже дякувати). Запрошення можна отримати в інформаційному центрі Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла ( вулиця Театральна, 11). Захід організовується зусиллями людей доброї волі, повністю на доброчинних засадах, і тому 100% збірки буде спрямовано на закупівлю необхідних на передовій речей.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

Напишіть відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.