Про нюанси української моди ХХ століття розкажуть в кав’ярні-галереї «Штука»

0
204
«З історії української моди ХХ століття»

У четвер, 9 березня 2017 року, о 19:00 кавярня-галерея «Штука» (вул. Котлярська, 8) запрошує на лекцію Зеновії Тканко «З історії української моди ХХ століття», що відбудеться в рамках Клубу шанувальників Галичини.

Кав’ярня «Штука»/ http://shtyka.virtual.ua/images/343780/
Кав’ярня «Штука»

Під час зустрічі усі охочі почують розповідь про тенденції і ключові моменти розвитку української моди, про видатних особистостей, які зробили значний внесок у поступ цієї сфери і здобули популярність в Україні та за кордоном.

Також дізнаються про становлення системи спеціальних шкіл моделювання і крою, виникнення нових форм представлення одягу і його популяризації. Лекцію супроводжуватимуть численні ілюстрації з монографії «Мода в Україні ХХ століття».

Зеновія Тканко
Зеновія Тканко (взято з https://rozmova.wordpress.com/)

Зеновія Тканко – кандидат мистецтвознавства, професор кафедри дизайну костюму Львівської національної академії мистецтв, автор монографії «Мода в Україні ХХ століття». 1979 р. закінчила Львівський державний інститут прикладного та декоративного мистецтва, відділ моделювання одягу (нині Львівська національна академія мистецтв). Сфери діяльності: дизайн костюму, а також ансамблів святкового, сценічного та виставкового одягу. Співавтор посібників «Мистецька школа в системі національної освіти України» (1999 р.), «Моделювання костюму в Україні XX ст.” (2000 р.),  автор наукових праць, курсу лекцій, методичних вказівок та рекомендацій. Член Спілки дизайнерів України

Наталка СТУДНЯ

Напишіть відгук