KADNAY у Львові запалював своєю енергією (відео)

0
89

31 травня у Львові на концертному майданчику клубу Malevich Concert Arena відбувся виступ одного з фаворитів молоді — українського інді-, електро-поп-гурту KADNAY.

Енергія, яка запалювала і розгоралася більше з кожною новою піснею, змушуючи танцювати під шалені ритми музики. Улюблені пісні, живий звук, який заполонював усе довкола, багато світла, рух-рух-рух і музика, оплески і підтримка публіки — все на найвищому рівні!

„Львів, ви неймовірні!! Дякуємо за вашу шалену енергетику, дякуємо, що співали і танцювали разом з нами! Маємо обов‘язково повторити!“ — поділилися емоціями на своїй сторінці учасники KADNAY.

Дмитро Каднай і Філіп Коляденко грають на гітарах і клавішах, обидва пишуть пісні. У грудні минулого року їхній гурт KADNAY потрапив у номінацію „Поп-група року“ за версією музичної премії Yuna.

KADNAY

Цього року Група успішно виступила на національному відборі Євробачення 2018, завоювавши прихильність і журі, і публіки.

KADNAY існує з 2012 року, Діма Каднай і Філіп Коляденко грають на гітарах і клавішах, обидва пишуть пісні. Наприкінці 2014-го випустили перший однойменний альбом KADNAY і вирушили у всеукраїнський тур. Через півтора року — знову новий альбом 23FLOOR.

У листопаді 2017 року KADNAY презентував перший україномовний альбом „Відчуваю“.

Як пишуть про них: „Кожна пісня гурту KADNAY — це маленька, глибоко прожита історія, а їх музика наповнена душевністю та щирістю настільки, що її хочеться слухати, перекручуючи пісні раз по раз до початку пластинки“.

Наталія ПАВЛИШИН

Напишіть відгук