KADNAY у Львові запалював своєю енергією (відео)

0
100

31 травня у Львові на концертному майданчику клубу Malevich Concert Arena відбувся виступ одного з фаворитів молоді — українського інді-, електро-поп-гурту KADNAY.

Енергія, яка запалювала і розгоралася більше з кожною новою піснею, змушуючи танцювати під шалені ритми музики. Улюблені пісні, живий звук, який заполонював усе довкола, багато світла, рух-рух-рух і музика, оплески і підтримка публіки — все на найвищому рівні!

„Львів, ви неймовірні!! Дякуємо за вашу шалену енергетику, дякуємо, що співали і танцювали разом з нами! Маємо обов‘язково повторити!“ — поділилися емоціями на своїй сторінці учасники KADNAY.

Дмитро Каднай і Філіп Коляденко грають на гітарах і клавішах, обидва пишуть пісні. У грудні минулого року їхній гурт KADNAY потрапив у номінацію „Поп-група року“ за версією музичної премії Yuna.

KADNAY

Цього року Група успішно виступила на національному відборі Євробачення 2018, завоювавши прихильність і журі, і публіки.

KADNAY існує з 2012 року, Діма Каднай і Філіп Коляденко грають на гітарах і клавішах, обидва пишуть пісні. Наприкінці 2014-го випустили перший однойменний альбом KADNAY і вирушили у всеукраїнський тур. Через півтора року — знову новий альбом 23FLOOR.

У листопаді 2017 року KADNAY презентував перший україномовний альбом „Відчуваю“.

Як пишуть про них: „Кожна пісня гурту KADNAY — це маленька, глибоко прожита історія, а їх музика наповнена душевністю та щирістю настільки, що її хочеться слухати, перекручуючи пісні раз по раз до початку пластинки“.

Наталія ПАВЛИШИН

Напишіть відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.