«Зимовий король», або мультимедійний поетичний перформанс

300
«Зимовий король», або мультимедійний поетичний перформанс

Вже наступної суботи, 4 травня 2019 року, о 22.00 в концертному залі імені Станіслава Людкевича Львівської національної філармонії відбудеться мультимедійний поетичний перформанс «Зимовий король».

Мультимедійний перформанс «Зимовий король» створений за однойменною книжкою віршів Остапа Сливинського. Він – про минуле, від якого залишаються примарні обриси, про невловність і безповоротність.

Про солодке тут-і-тепер, яке тане швидше, ніж карамелька на язику. Про дитину в нас, яка вибігає наперед, граючись, щоб через багато років повернутися.

Складовими перформансу, крім поетичного тексту та елементів сценічної дії, є електронна музика, творена в реальному часі Богданом Сегіним і Юрієм Булкою, а також поетичний фільм Ольги Фразе.

Фільм побудований на круговерті символів, які затягують глядача у часову петлю, де споглядаючи дію з двох екранів одночасно, помічаємо багатошаровість часу, асиметрію, множинність напрямків руху, зміну динаміки, відносність того, що відбувається.

Два екрани є символом роздвоєного часу, роздвоєного я, альтернативного сценарію проживання життя, де обидва сценарії мало чим відрізняються.

Учасники:
Текст, голос: Остап Сливинський
Відео: Ольга Фразе
Музика: Богдан Сегін, Юрій Булка
Актор: Марко Кучерявий

Квитки можна придбати на сайті філармонії за ціною 100 гривень.

Ольга ДОВГАНИК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.