“Зима на шовку”, або батик Олени Королюк

817
“Зима на шовку”, або батик Олени Королюк

Вже у найближчу середу, 1 лютого 2017 року, о 19:00 кавярня-галерея «Штука» запрошує на виставку батику Олени Королюк «Зима на шовку». Відкриття відбудеться з участю авторки, вхід вільний.

На білосніжному переливчастому шовку оживають справжнісінькі ангели, загадкові істоти, персонажі з картин Аверкампа та Брейгеля, які лиш на перший погляд здаються звичайними перехожими з вулиці. Кожен з них несе всередині частинку магічного, казкового, має дивний секрет, фрагмент зимової містерії, яку нам випало відчути та розгадати, водночас розкриваючи якусь власну, інтимну таємницю десь глибоко в душі.

Олена Королюк. Зима у Львові
Олена Королюк. Зима у Львові

«Як м’яко, повітряно та ніжноплинно сніг огортає землю іскристим білим з переливами блискучо-синього, отак плавними хвилями спадає тендітний шовк. Чи це не ідеальне підґрунтя, вже готове передчуття сонного подиху зими?.. Зими з химерним присмаком містерії та казки. Адже як можна уявити цю пору без неймовірного виру почуттів, що супроводжує щорічні зимові свята? Це особливий час, коли здається, що життя на якусь мить призупиняє свій шалений біг, даючи нам невелику, але таку дивовижно чарівну нагоду відволіктися від усіх справ, забути про вимушену серйозність і буденну сірість звичних робочих днів, повернутися ненадовго в дитинство… У ту саму пору, коли людина здатна найщиріше радіти навіть найменшим дрібницям – лапатому снігу новорічної ночі, сріблястому льоду, на якому можна вдосталь пововтузитися, запаху щойно спеченої запашної випічки з кухні. Взимку, на свята, кожен дорослий може на мить поринути в цю феєрію, ненадовго стати дитиною, повірити в неймовірне, як це було колись давно…», – з такого виру почуттів художниці виникли усі роботи, зібрані у лютневій виставці. Приходьте!

Постер виставки батику Олени Королюк «Зима на шовку»
Постер виставки батику Олени Королюк «Зима на шовку»

Про авторку

Олена  Королюк народилась у  м. Теребовля Тернопільської області. Закінчила архітектурний факультет Полтавського технічного університету ім. Ю. Кондратюка. Член Національної спілки архітекторів України.

Постійно живе і працює в Полтаві. Надає перевагу поєднанню техніці гарячого батика з вільним розписом на шовку.

Учасник міських та всеукраїнських виставок. Роботи знаходяться у приватних колекціях в Україні та за її межами.

Олена Королюк. Блакитний серпанок
Олена Королюк. Блакитний серпанок

 Персональні виставки:

  • 2011 – «Танго мого міста», виставкова зала НСХУ Полтави;
  • 2013 – «Мереживо моїх мрій», відділ мистецтва Полтавської обласної бібліотеки ім. І.П. Котляревського;
  • 2016 – «Осіння елегія», кав’ярня “Ваніль”, Полтава, 2016.

Ористарх БАНДРУК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.