Зустрічайте “Рожеві окуляри” Олени Радковець (відео)

633
Олена Радковець
Олена Радковець

Вже в цю п’ятницю, 8 червня 2018 року, о 17.00 в приміщення ЛОО Українського товариства охорони пам’яток історії та культури (вул. Коперніка, 40а) презентуватимуть книгу Олени Радковець “Рожеві окуляри”.

“Мабуть для більшості людей середнього віку ця книжка буде не цікавою, оскільки я її створювала для своїх однолітків. Їм здасться, що головні персонажі є якимись нецікавими, вони не є позитивними, вони майже негативні і їхня поведінка є незрозумілою. Однак я створювала їх для того, що б вони були душевними та зрозумілими для моїх однолітків, які, прочитавши цю книжку зроблять дл себе надзвичайно важливі висновки, які допоможуть їм згодом.

Пишучи цю книжку я хотіла зацікавити людей та зробити її душевною. Щоб ти її відкрив і відчував ті емоції, які я пережила в певний час. Мені здається, що я змогла це зробити, оскільки люди, котрі читали цю книжку казали, що прочитавши її – це наче поспілкувавшись зі мною та знов переживши ці емоції. Вони переживали їх та казали, що цікаво було спостерігати за тим, як головна героїня вирішувала їх. Деколи вона робила їх не правильно, деколи це були вірні рішення, однак це було те, що приходило їй в голову і те, що їй подобалось.

Я надіюсь, що після моєї презентації, яка відбудеться 8 червня, багато людей прочитавши цю книжку зрозуміють, яка її родзинка. І її певна наївність – це те, що я хотіла показати світові. Що наївність це не завжди погано, деколи з неї теж можна зробити гарні висновки.

На презентації я також хочу показати, як вона була створена , за скільки часу. Бо цю книжку я створила дуже швидко, порівняно з іншими, які є у мене . Тому  я надіюся, що після презентації люди скажуть своє враження. Не важливо чи воно буде позитивним чи негативним , головне почути думку та критику, щоб в подальшому прийняти її до уваги та не робити тих чи інших помилок, які я зробила у цій книжці.

Це не перша книжка, яку я написала, але це перша книжка, яку я хочу презентувати світові та дізнатись думку інших про те, що я пишу”, – каже юна письменниця про свою книжку.

Ористарх БАНДРУК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.