Зустріч з авторами книги « Позивний Бандерас» відбудеться у п’ятницю

339
На зустріч з авторами книги « Позивний Бандерас» запрошують у п'ятницю

У п’яницю, 2 листопада 2018 року, о 16:00  у читальному залі Львівської обласної бібліотеки для юнацтва (Бібліотека на Ринку – площа Ринок, 9) відбудеться зустріч з авторами книги « Позивний Бандерас» Сергієм Дзюбою та Артемієм Кірсановим.

«Позивний Бандерас»- це справжній військовий бойовик, чи не найперший в Україні, заснований на реальних подіях. У зоні АТО у вересні 2014 року за «наводкою» диверсанта скоєно теракт- сепаратисти знищили маршрутку, загинуло дванадцятеро дорослих і дитина. Стає відомо, що інформатор ворога – службовець української армії, водночас шляхом радіоперехоплення з’ясовується, що в цьому регіоні чекають на прибуття полковника російського ГРУ.

Розпочинається операція зі знешкодження диверсанта, здійснення якої доручають групі контррозвідників на чолі з капітаном Антоном Саєнком…

На основі твору Сергія Дзюби та Артемія Кірсанова знято військову кінодраму, міжнародна прем’єра якої вже відбулася в Торонто. В Україні прем’єра відбулася 11 жовтня 2018 року.

Отож, запрошуємо всіх на цікаву зустріч, де ви зможете познайомитись з авторами книги, поставити їм питання, підписати книгу та зробити фото на пам’ять.

Тетяна ПИЛИПЕЦЬ

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.