Зоряна Іленко – художниця, що малює пальцями (відео)

1100
Зоряна Ілєнко - художниця, що малює пальцями

Про цю людину можна розповідати годинами і жодного разу не повторитися, дізнаватися про її захоплення можна безкінечно довго і всього таки не пізнати.  Журналістка з багатолітнім стажем у різних жанрах, підприємець, котра розпочала з нічого власний бізнес перемогла у номінації «Топ-публічність» конкурсу «Топ-10. Власний бізнес», який організував журнал «Власний бізнес» спільно з Львівським інститутом менеджменту. Активна учасниця волонтерських рухів та організацій і, нарешті, талановита художниця – все це про тендітну жінку Зоряну Іленко (Павлишин), нашу сьогоднішню співрозмовницю.

Зустрілися ми з Зоряною на її виставці, котра цими днями експонується в Музеї історії медицини Галичини імені Мар’яна Панчишина, що знаходиться на вулиці Кармелюка, 3 і продовжили спілкування уже в її офісі, де ми записали розмову з нею.

“Думки про малювання прийшли в момент, коли події навколо почали вирувати із такою силою, що важко їх було передати словами. У кольорі, мазках, фарбах і техніках знайшлося те, що дало можливість виплеснути із себе усі радощі й переживання. А головне, саме вони стали каталізатором, який збурює хвилі життя, тягне до людей, до нових вершин і звершень.

І хоча картини завжди приходять із глибини душі, з її найпотаємніших закутків, та все ж художниця твердо переконана, що малювати – це не зображення чи відображення дійсності навколо нас, це створення нової реальності” – розповідає Зоряна.

Війна наштовхнула автора подивитися на життя іншими очима, не журналіста, а художника. Інформагентство «Медіастар» постійно долучається до волонтерських проектів – від передачі гуманітарної допомоги на схід до залучення творчої майстерні на потреби українських військових. За сприяння керівника інформагентства «Медіастар» Зоряни Іленко було визволено двічі з полону – спершу з Донецької, а за кілька місяців з Луганської областей – львівського журналіста Юрія Лелявського та капелана Майдану о. Валентина.

В планах художниці дуже багато всіляких проектів та задумів, художніх робіт та бізнесових проектів, виставок та навіть створення цілого мистецького центру. Словом багато всякого різного та цікавого і,   дивлячись на некінчений ентузіазм і шалене прагнення до перемоги, можна найближчим розраховувати що  плани Зоряни Іленко втіляться в життя.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.