“Золота любов, або смішна трагедія львівського алхіміка»

483

Цими днями 15, 16 та 17 липня 2016 року, у рамках фестивалю «Ніч у Львові» Таємна аптека, що знаходиться в приміщені аптеки “D.S.” у Львові на площі Соборній, 1, запропонувала глядачам прем’єру ексклюзивної шоу-вистави “Золота любов, або смішна трагедія львівського алхіміка».

Сюжет постановки – це історія відомого львівського науковця Збігнєва Дуніковського, яка сколихнула Львів у 30-тих роках ХХ століття. Пех, розпач, любов, надія, ідея, привид батька, аномальні явища, пігулки для щастя і справжній аптекарський «напій» – ось що чекає на глядача під час цього дійства. Дійство відбувається у жанрі шоу-вистави з елементами романтики, магії та шарму Таємної аптеки.

Герої вистави будуть створювати ілюзію і шукати свою реальність. Історія є історичним фактом, який описаний у газетах того часу, оформлена у сценічний варіант і поставлена режисером Майстерня “Мистецький простір” Уляною Мороз.

Треба зазначити що це уже не перша театральна постановка в цьому інтерактивному музеї, адже раніше на День Валентина тут можна було побачити виставу “Про батярську любов” а на кожних вихідних для показують дитячу виставу про Мишку та її Бабусю.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.