Виставу “Про батярську любов” на День Валентина зіграли у Таємній Аптеці

0
512
Виставу

День Святого Валентина кожна пара святкує по-своєму – хтось при свічках і з келихом вина, хтось на горі Високий Замок з пляшкою шампанського, а хтось взагалі не виходить з дому. А справжні поціновувачі романтики та мистецтва зібралися в цей день в Таємній Аптеці, що на площі Соборні, 1 у Львові.

Тут, для закоханих мрійників Таємна аптека у парі з майстернею “Мистецький простір” показували комедійно-романтичну виставу “Про батярську любов”.

І чи то настрій у всіх (і глядачів і акторів) у цей день був особливий, чи то флюїди підземної лабораторії так на всіх діяли, але, в певний момент склалося враження, що всі разом опинилися десь там, у далекому 1915 році  з його неповторним повоєнним шармом та легендарними батярами.

Всі разом переживали з закоханою парою їх радість та розчарування, непевність і справжній шал кохання. А приглушене світло та незвичне оточення тільки додавало адреналіну відчуттям.

Тому перехід від вистави до реального життя відбувався дуже плавно і безболісно і залишив  приємне тремтіння в грудях.

Багато хто може зі мною посперечатися, мовляв вистави потрібно дивитися в театрі. Так, погоджуся – там ми всі звикли їх бачити. Але якщо ви хочете зробити приємну несподіванку своїй половинці – проведіть алхімічний експеримент – заведіть їх на цю виставу і наукові висновки вас приємно здивують.

Довідково. У виставі були задіяні:  аптекар Піпес-Поратинський – Роман Мартин, помічниця аптекаря Софія – Орися Ярмолюк, батяр Місько – Михайло Понзель, Розі – Мар’янка Кривдик. Режисером постановником вистави була Уляна Мороз.

Фото Уляна МОРОЗ

Напишіть відгук