Завтра у Львові виступить Kyiv Piano Duo

176
Завтра у Львові виступить Kyiv Piano Duo

Вже у цю суботу, 18 лютого 2023 року, о 18:00,  в рамках концертної серії «Музи не мовчать», на відвідувачів Львівської національної філармонії (вул. Чайковського, 7) чекає виступ Kyiv Piano Duo (Олександра Зайцева та Дмитро Таванець).

Інструмент, яким володіють виконавці, вважається найдоступнішим для початку навчання — і чи не найважчим для опанування на найвищому рівні. Адже фортепіано здатне зображати цілий оркестр, спроможне висловлювати найпотаємніше у майстерних руках… А також дає змогу торкатись відкритих струн, глісандувати, виконувати складні ритмічні конструкти та вражати віртуозністю.

Що, як ці та інші можливості фортепіано будуть випробувані у 4 руки? Виконавці паралельно гратимуть ще й на ударних інструментах? Використають у програмі свистіння соловейків? Саме звідси назва проєкту «розширені можливості»: звучатиме музика діапазону ХІХ–ХХІ століть, створена зі сміливим прагненням розсувати межі звукового та образного сприйняття. У програмі — перевірена часом музика французьких класиків Дебюссі та Равеля, вишуканого італійця Респігі та найновіші дуетні композиції наших сучасників-українців: Михайла Шведа, Олега Безбородька, Золтана Алмаші та Богдана Сегіна.

Концертна серія «Музи не мовчать», що з’явилась у березні 2022 року як мистецька відповідь на російське вторгнення в нашу державу, продовжує дивувати слухачів різноманітними програмами з української музики.

Дзвенислава САФ’ЯН

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.