Завтра у Львові відкриється фотопроєкт Інни Шинкаренко “Мрії мирних людей”

393
Завтра у Львові відкриється фотопроект Інни Шинкаренко "Мрії мирних людей"

У вівторок, 11 квітня 2023 року, о 18 год. в галереї “Зелена канапа” (вул. Вірменська, 7) відкриється фотопроєкт Інни Шинкаренко “Мрії мирних людей”.

В фотопроєкті  представлені портрети українців і їхніх мрій. Зйомки для цього проекту Інна Шинкаренко розпочала до повномасштабної війни, тому він про мрії мирних людей, в яких ще немає однієї на всіх спільної мрії, як зараз.

Зйомки відбувалися з листопада 2021 по лютий 2022. В результаті було відзнято 14 чорно-білих портретів. Серед портретованих учасників є психотерапевти, менеджери, художники, керівники компаній, програміст, галеристка, бізнес-аналітики, волонтери. Для психологічного портрету учасникам треба було дозволити розкрити свої заповітні мрії. Сам процес зйомки вже був зануренням в процес, програванням своєї мрії і першою спробою її реалізувати.

Учасники проєкту зіштовхувались з кардинально різними переживаннями в процесі від «виявляється все так просто!» до «напевно, це не моя мрія». Але кожен зустрічався з власною мрією або формував уявлення про неї. Зараз, коли відбувається зміна всіх цінностей і орієнтирів важливо пам’ятати про свої бажання і не зраджувати їм. Цей проект, це нагадування кожному, що наші мрії здійснюються, тому варто детально уявляти місце, обставини і свій стан. Пройшов рік часу від зйомки проекту і в деяких учасників їхні мрії вже здійснилися. Авторка проекту Інна Шинкаренко, є також психотерапевткою, тому цей проект є також психологічним експериментом.

Інна Шинкаренко не вперше виставляється в галереї Зелена канапа. Загалом Інна реалізувала тут вже три проекти. Перші два були дослідженнями : «Жінка про чоловіка» і «Чоловік про жінку» (2015, 2017 р.р.), а третій – був присвячений тілесності і називався «Вічно жива натура» (2020).

Олеся ДОМАРАДЗЬКА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.