Завершується прийом заявок на участь у грантовій програмі “Культура без бар’єрів”

185
Завершується прийом заявок на участь у грантовій програмі

В понеділок, 17 січня 2022 року, о 18:00 за київським часом спливає термін подачі проєктних заявок на грантову програму Культура без бар’єрів, яку розробили у межах Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні.

«Віримо, що завдяки нашій з вами спільній роботі інклюзивні проєкти та ініціативи в Україні будуть сталими, а люди з інвалідністю та їхні родини отримають більше можливостей для соціальної адаптації та творчого самовираження», – зазначив Богдан Кожухар, проєктний менеджер програми.

У межах програми на 2022 рік пропонують три ЛОТи:

ЛОТ 1. Підтримка митців з інвалідністю. Результатом має стати реалізація проєктів, у яких митці з інвалідністю є авторами або безпосередніми виконавцями та учасниками культурно-мистецьких заходів, тобто є інтегрованими у процес створення культурних продуктів на рівні людей без інвалідності.

ЛОТ 2. Мистецтво без бар’єрів. Результатом має стати створення якісних інклюзивних культурних продуктів, які орієнтовані на потреби людей з інвалідністю, інклюзивна адаптація наявних продуктів або, наприклад, підтримка інклюзивних мистецьких освітніх програм для професіоналізації людей з інвалідністю.

ЛОТ 3. Безбар’єрне суспільство. Результатом має стати підтримка створення публічних та доступних платформ для поширення інклюзивних продуктів задля задоволення культурних потреб людей з інвалідністю або, наприклад, підтримка масштабних публічних подій та соціальних інформаційних кампаній, які привертають увагу суспільства до проблем людей з інвалідністю, формують повагу до їх прав та потреб, стверджують інклюзію як базову цінність для суспільного розвитку.

Наталка РАДИКОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.