З нагоди ювілею в музеї Грушевського презентували фільм (відео)

2647

29 вересня 2016 року, в рамках святкування 150-річного ювілею Михайла Грушевського, в Держаному меморіальному музеї Михайла Грушевського у Львові відбулася прем’єра фільму “14 місць Михайла Грушевського у Львові”.

Дана робота стала результатом співпраці нашого ресурсу “Фотографії старого Львова” та Державного меморіального музею Михайла Грушевького у Львові. У фільмі висвітлюються події львівського періоду життя Михайла Грушевського (1894-1914 рр.) та акцентовано увагу на тих місцях у нашому місті, які стали визначальними для історика під час проживання у королівському місті Лева.

Родзинкою фільму стали ігрові сцени, реалізовані молодими львівськими виконавцями. В правдивість “Михайла Сергійовича Грушевського” у виконанні Андрія Тихого повірили навіть найзапекліші скептики. Окрім нього у фільмі знімалися: у ролі Марії Сильвестрівни Грушевської – Анастасія Сиглова, у ролі Катерини Грушевської- Анастасія Молодова.  Чарівний голос за кадром належить знаному у Львові екскурсоводу Наталії Зубик.

Також над фільмом працювали: головний режисер – Роман Метельський, він також здійснив зйомки та монтаж; сценарист- Марія Магунь; консультант – Софія Легін. Аерозйомку здійснив Ярослав Білоус.

Окремо треба відзначити молодого композитора – Анастасію Ільків, котра створила музику до фільму. Це була перша робота такого плану для юної мисткині. Аранжування музики, зведення та мастеринг здіснили Сергій Габшій та Богдан Іванишин на студії “ZAБAVA RECORDS“.

Ористарх БАНДРУК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.