З нагоди триріччя гурт Troye Zillia зіграє безкоштовний концерт

188
«Дельфіни» Скрябіна пливуть далі

В четвер,  29 червня 2017 року, о 20.00 в Львівській Копальні Кави (площа Ринок, 10) з нагоди триріччя гурту музиканти Troye Zillia дарують концерт для усіх львів’ян та гостей міста. Запрошені всі – і діти і дорослі, бо українські етно пісні у виконанні Troye Zillia цікаві для всіх поколінь, оскільки поєднують у собі традиційне і сучасне.

Запальний і сучасний український арт-фольк гурт «Troye Zillia», вже відомий львівський колектив, який виступав на великих та малих сценах України, Польщі, Молдови, Грузії та Австрії, –  постійно дивує слухачів своїм нетиповим трактуванням народної музики. Сучасні турецькі, єгипетські талатиноамериканські ритми, під які просто нереально всидіти на місці, витонченість та загадковість бандури та п’янке і водночас басове джазове звучання клавішних.

Зйомки кліпу арт-фольк гурту Troye Zillia під назвою. «Пісня щасливих людей» Фото: Ігор Машталєр
Зйомки кліпу арт-фольк гурту Troye Zillia під назвою. «Пісня щасливих людей» Фото: Ігор Машталєр

“Додаючи у нашу музику трохи «синтетики», тобто електронного клавішного звуку ми поєднуємо нашу творчість із багатьма музичними стилями. У своїй діяльності «Троє Зілля» модернізує для слухачів різного віку «найзаїждженіші» мелодії народних пісень. При цьому ми зберігатимемо найпотрібніші настрої та енергійні переживання цих композицій, в яких звучать усім нам відомі слова. А найбільше наше бажання це розумно і тонко поєднати нашу традиційну пісню із світовою музикою, тобто зіграти і на українських народних і на зовсім нетипових для нашої країни інструментах.

Постер концерту гурту Troye Zillia з нагоди триріччя в Львівській Копальні Кави 29 червня 2017 року
Постер концерту гурту Troye Zillia з нагоди триріччя в Львівській Копальні Кави 29 червня 2017 року

Для нас у гурті є дуже важливою бандура, адже слухаючи її звучання можна зрозуміти наскільки вона як музичний інструмент перетинає часовий простір із минулого в майбутнє і завжди залишається «в моді». Мелодії виконані на цьому цікавому, і надзвичайно специфічному інструменті отримують дуже витончене і благородне забарвлення,” – розповідають учасники гурту.

Нагадаємо, свій дворічний  ювілей арт фольк гурт «Троє Зілля» відсвяткував з усіма фанатами 8 липня 2016 року о 20.00, у кафе Вандлер (вул. Староєврейська, 5) минулого року.

Наталка СТУДНЯ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.