Юстин Бойко закликав не піддаватись на провокації щодо реорганізації площі біля пам’ятника Бандері

771
Пам'ятник Степану Бандері у Львові на площі Кропивницького біля Собору святих Єлизавети і Ольги
Пам'ятник Степану Бандері у Львові

В неділю, під час громадського обговорення, надали пропозиції та план візуалізації жителям району щодо перетворення площі Кропивницького на громадський простір. За словами активістки організації Urban ideas Ірини Дем’янюк, люди не використовують у повній мірі потенціал території на площі Кропивницького поруч з костелом.

Нагадаємо, що в межах проекту відновлення вулиці Бандери планують перекрити автомобільний рух від перехрестя з вулицею Городоцькою до перехрестя з вулицями Федьковича і Шептицьких, створивши трамвайно-пішохідну зону. У результаті перевагу нададуть громадському транспортові, натомість приватні автомобілі об’їжджатимуть навколо площі.Про це повідомляє Твоє місто.

Храм Свв.Ольги і Єлизавети у Львові на вулиці Городоцькій
Храм Свв.Ольги і Єлизавети у Львові на вулиці Городоцькій

Натомість пропозиція, озвучена архітекторами, викликала негативний відгук доктора богослов`я та патристичних наук отця Юстина Бойка:

“Львівська архітектурна мафія імені Криворучків знову в дії!

УВАГА! НОВИЙ ПОЛІТИЧНИЙ СЕЗОН

Пам’ятника митрополиту Андрею замало, тепер беруться за Степана Бандеру!

Переконаний, що націоналісти триматимуть руку на пульсі і не дадуть сплюндрувати пам’ять провідника ОУН, витягнувши відповідний урок зі 150-ліття уродин праведного митрополита Андрея Шептицького.

Упорядник книжки, отець УГКЦ Юстин Бойко
Отець УГКЦ Юстин Бойко

Все починається з розмови з мешканцями. Цей крок має замилити очі людям. Опісля вступають в дію “треті” сили, які почнуть кидати болото на Степана Бандеру. Як наслідок, дискусія урбаністична різко перейде у дискусію ідеологічну. І все це напередодні осіннього тяжкого періоду. Чому такий прогноз? Тому, що так само все невинно розпочиналося з реконструкцією площі св. Юра. У цій грі знову бачу тих самих ідеологів і акторів!

Люди, будьте мудрі! Не дайте себе втягнути пройдисвітам! За усім цим стоїть одне – нищення всього, що українське через применшення його цінності до примітивного рівня та заробляння коштів через “прозорі” тендери з міського бюджету!”.

Ористарх БАНДРУК

1 коментар

  1. Цей пам’ятник – релікт епохи брежнєвського монументалізму. В ньому потворна кожна деталь. Залишається лишень тішитись тому, що грошей у міста вистачило лиш на один такий пам’ятник.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.