“Йде українське військо”: “Піккардійська Терція” дає нове життя стрілецькій пісні (відео)

1356
Вокальна формація «Піккардійська Терція»
Вокальна формація «Піккардійська Терція»

“Йде українське військо” – сучасне прочитання знаної стрілецької пісні «Йде січове військо», написаної понад сто років тому Михайлом Гайворонським. Композиція не втратила своєї актуальності і сьогодні, під час жорстокої війни Росії проти України.

У 2022-му вокальна формація «Піккардійська Терція» дописала у пісні новий куплет: “Йде українське військо, / Звитяги година. / Як поборем ворогів – / Все буде Україна!”. Добре відоме усім українцям гасло укінці музичного твору не просто дає надію, а стверджує нашу перемогу.

— Уже понад два тижні кожен із нас бореться на різних фронтах: хтось – чергує на блокпості, хтось – волонтерить, хтось – допомагає біженцям, хтось – розливає бандерівське смузі, – розповідає художній керівник вокальної формації «Піккардійська Терція» Володимир Якимець. – Але і як творчі люди ми не могли залишитися осторонь – і в музичний спосіб також висловили свою громадянську позицію. Ми наважилися замінити у пісні геніального автора Михайла Гайворонського слово «січове» на «українське». Українське військо – це зараз усі: і наші мужні воїни, і безстрашна тероборона, і жертовні волонтери, і лікарі, і журналісти, і навіть добровольці міжнародного легіону, які з’їхалися до України з усього світу… У 2022-му одним великим, єдиним, надпотужним військом стали усі, хто боронить нашу землю на усіх можливих фронтах.

Дякуємо нашим захисникам, сила яких шокувала не одну армію світу. Підтримуємо тих, хто зараз найбільше страждає від війни. І молимося за тих, хто поклав за визволення України своє життя…

Галина ГУЗЬО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.