Яловохус – книгу з такою назвою презентували у Львові

1758
Презентація книги Михайла Іваська «Яловохус» у Львові в книгарні "Є", 15 грудня 2014 року

Вчора, 15 грудня, у книгарні «Є», що на проспекті Свободи, 7, відбулась презентація книги молодого українського автора Михайла Іваська з дивною назвою «Яловохус». Це перший роман 21-річного львівського автора. Вийшла книга у 2014 році разом з творами Дзвінки Матіяш та Галини Рис в серії для підлітків, яку започаткувала літературна агенція «Discursus» (Івано-Франківськ). Модерувала презентацію ще одна молода авторка Поліна Кулакова. Вона влітку в цій же крамниці презентувала своє творіння «Я пам’ятатиму твоє обличчя».

Твір «Яловохус» розповідає історію 6-річного хлопчика Луки, а загадкова назва позначає острів, побувавши на якому, людина стає щасливою і добивається своїх цілей. Автор зазначив, що це книга про людей – їхні переживання, радості, любов та інші життєві ситуації.

Окрім незвичної назви, у творі вжиті незвичайні імена героїв (Лука, Марко, Фенікс та ін). Хоча, секрет назви книги автор розкрив, і це не просто набір літер. Михайло розповів, що добираючи назву, замислився, над тим, що робить щасливим його самого, і зрозумів – рідний дім, який знаходиться у містечку Суховоля на Львівщині. Перевернута назва населеного пункту і стала позначати місце, яке робить людей щасливими.

Кінцівка твору відкрита, вона дає змогу читачу порозмислити над тим, що трапиться з героями далі. Але автор теж не залишив дійових осіб, зазначив, що вийде друга частина книги, і вона вже написана.

Наталочка Бойченко

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.