Які заходи з ушанування пам’яті Мирослава Скорика відбудуться у Львівській філармонії

188
Мирослав Скорик
Мирослав Скорик

В суботу, 13 липня 2024 року, у день уродин видатного українського композитора Мирослава Скорика, о 10:30 пройде покладання квітів до його могили на Личаківському кладовищі. На спомин про маестро відбудеться богослужіння. 

Мирослав Скорик є патроном Львівської національної філармонії, що названа його ім’ям з 2021 року. Серед митців, що стали класиками української музики, він займає особливе місце (1938–2020): це композитор, теоретик, педагог непересічного масштабу, чия творчість — від вокальних мініатюр до симфонічних поем — має формотворче значення для національної культури.

13 липня о 18:00 Академічний симфонічний оркестр під орудою диригента та генерального директора Володимира Сивохіпа презентує програму-присвяту митцю. Символічно, цей вечір є закриттям сезону філармонії на вулиці Скорика. Попри злочинні дії країни-агресора, 121-й сезон став доленосним для Львівської національної філармонії. Попри обстріли та блекаути філармонія щотижня запрошувала слухачів до своєї зали, а артисти та колективи філармонії дарували ще більше емоцій, таланту, надії, ще більше знайомили слухачів усього світу з українською музикою.

Деталі: https://philharmonia.lviv.ua/event/myroslav-skoryk-tribute-2/

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.