Як заньківчани сезон закривали, або людям без почуття гумору – не дивитися! (відео)

1720
Як заньківчани сезон закривали, або людям без почуття гумору - не дивитися!

У понеділок, 18 липня 2016року, в приміщенні клубу “Picasso” (вул. Зелена, 88) Львівський театр імені Марії Заньковецької закрив 98 театральний сезон. Під час вечірка під назвою “Підсумки” відбувся концерт кавер-гурту «Роги» та нагородженням кращих за підсумками сезону. Окремим експериментальним дійством стало stand-up show від знаних заньківчан.

Традиційний “капусник”, коли вручають колегам кумедні «Оскари з капустою» за найнеймовірніші акторські подвиги, цьогоріч актори замінили на “Шоколадник”. Адже нагороджували смачним шоколадним “Оскаром”.

Першу нагороду за 74 вистави, 16 концертів та 2 сольні програми вручили керівнику оркестру театру Богдану Мочураду. Стиляга сезону ― актор-модник Роман Гавриш. «Халепу року» взяв актор Сашко Норчук, який за день до прем’єри «Голий король» умудрився розтягнути зв’язки на нозі. Та ж вистава принесла успіх й Ігорю Гавриліву ― у нього «найсміливіший вчинок» року, адже вийшов на сцену ледь прикритий.

«Чесно кажучи, голим на сцену я взагалі не думав виходити. Я б такого ніколи собі не дозволив, навіть на пляжі. Адже на пляж не ходжу. Спершу думав вийти неодягненим лише перед своїми акторами на здачі вистави. То мої партнери по виставі були шоковані! Але вони так гарно відреагували, що я псіханув і вирішив вчудити це й перед глядачами», ― уточнив заслужений артист України Ігор Гаврилів.

У цьогорічних досягненнях «заньківчан» ще дві прем’єри ― «Різдвяна ніч» та «Жіночий дім». А також відновлення «Кабаре Львова».

«Розмовляли ми в кабаре тільки польською. Це для нас дуже було складно. Окрім того, ми їздили на схід. Веселили хлопців по містах в зоні АТО», ― додала про цьогорічні досягнення вокалістка гурту «Роги» Марта Кулай.

А ще театрали жартували над собою у гумористичному жанрі stand-up show. Відбулося дійство після антракту, коли генеральний директор пішов додому. Юрій Хвостенко, добряче хильнувши вина, осмілів і сказав все, що він думає про керівництво театру.

Після Юрка сміливості набралася Мар’яна Фехтель. Вона, без зайвої скромності, поділилася пікантними подробицями свого інтимного життя з обома своїми чоловіками. Правда один в цей час був на Закарпатті, а другий якраз вийшов з залу.

Поскаржитися на свою проблему вибігла на сцену і Олеся Галканова. Хоча вона навіть не актриса, а теж “преться” на сцену. Причому преться з єдиною метою – щоб її нарешті помітили (ну хоч хтось) і взяли заміж, бо геть сохне без чоловічої уваги дівка.

Дуже несподівано завершився виступ Юрія Волинського. Хлопець майже 15 хвилин розпинався який він “зажатий” і як це заважає йому жити повноцінним сексуальним життям, а наприкінці взяв та й освідчився якісь дівчині просто на сцені. Певно так увійшов в образ. Але дівчина виявилась “не промах” – взяла та й погодилась.  Тепер Юрко вже точно “зажатий” і, так виглядає, що на все життя.

Завершив це все видовисько Олег Сікиринський, який розпочав з того, що йому “звізді” не дають  ролей вартих його “звьоздності”, а закінчив старенькою пісенькою “… ніхто мене не любить…” і почав всім кидатися на шию зі своїми “обнімашками”.

Закінчилося це все коли хлопці з кавер-гурту «Роги» не витримали і пішли грати. До них приєдналися всі стендапери і разом заспівали пісню. Добре тільки одну… Бо далі все пішло добре – на сцені, і зрештою, в залі залишилися тільки «Роги», яких довго не могли вигнати.  Всі решта вже давно пішли готуватися – хто до відпустки, а хто вже до нового сезону.

Тим більше, що наступний сезон, після тих виступів і одкровень має бути гарячим. Директор театру, як потім виявилось, не пішов додому, а тихенько перемістився на балкон і все уважно записував.

«Сезон буде абсолютно шалений. Буде чимало прем’єр: «Труффальдіно із Бергамо», «За двома зайцями». Можливо, деякі режисери до нас приїдуть. З України, а, може, і з Польщі хто-небудь приїде», ― уточнив директор театру ім. Марії Заньковецької Андрій Мацяк.

Ористарх БАНДРУК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.