“Голий король”, або подарунок до Міжнародного дня театру від заньківчан

0
746

З нагоди Міжнародного дня Театру, 27 березня 2016року, заньківчани запрошують на премєру нової постановки заслуженого діяча мистецтв України Вадима Сікорського, а саме казку-притча для дорослих «Голий король» за п’єсою Євгена Шварца.

Cвою п’єсу Євген Шварц написав на основі казок Г. Х. Андерсена «Нове вбрання короля», «Свинопас» та «Принцеса на горошині». Й попри те, що текст був написаний ще 1934 року, перше театральне прочитання з’явилося лише 1960 року, коли «пройшло» цензуру.

Для заньківчанського режисера твір Євгена Шварца «Голий король» не є новим. І хоча в автора жанр визначено, як казка у двох діях, Вадим Сікорський відразу застерігає – його театральне прочитання тексту аж ніяк не для юного глядача. У баченні Заньківчан нова вистава трактується як притча-казка для дорослих, бо ж проблематика, порушена у виставі, змушує глядачів подумати над питанням, чому іноді в житті обставини складаються так, що ми на чорне кажемо біле і навпаки…

Режисер-постановник – з. д. м. України Вадим Сікорський Художник-постановник – Наталія Тарасенко Музичне оформлення – Тарас Терлецький Помічники режисера – Костянтин Шелест, В’ячеслав Жуков.

Прем’єрні покази відбудуться 26, 27 березня, а також 6,10, 17 квітня. Квитки можна придбати в касі Театру. Початок вистав о 18.00.

Леся КІЧУРА
редактор літературної частини Театру імені Марії Заньковецької

Напишіть відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.