Як волонтери прибирали територію Поморянського замку (відео)

1401
Як волонтери прибирали територію Поморянського замку

В суботу, 16 квітня 2016 року, у День довкілля, волонтери спільноти “Я – Поморянський замок” провели акцію з прибирання й впорядкування території Поморянського замку. Цю акцію присвятили 90-й річниці від Дня народження Бориса Возницького, який багато зробив для збереження культурної спадщини і мрією його було збереження та відновлення Поморянського замку.

Активісти зазначають, що це вже третя акція з прибирання замку, а дві попередні проходили у минулому році. Приємно, що цього разу до прибирання долучилося вже близько сотні волонтерів.

Як зазначив голова селищної ради, Володимир Бас, місцеві мешканці хочуть бачити замок відреставрованим і готові докласти до цього своїх зусиль, проте подальша його доля залежить від держави і фінансування ремонтно-реставраційних робіт.

Погода сприяла волонтерам і протягом дня була розчищена територія навколо замку, територія прилеглої паркової зони та частково очищений дах будівлі від дерев, що оселилися на ньому.

Також архітекторами-реставраторами проводилися роботи з діагностики руйнувань і уточнення першочергових робіт необхідних для зупинки руйнування та  виведення будівлі замку з аварійного стану.

Нагадаємо, на сесії Львівської обласної ради депутати прийняли рішення про виділення на замок в Поморянах  700 тисяч гривень. Сума передбачена для того, аби розпочати протиаварійні роботи.

Також близько 9 мільйонів гривень передбачено в бюджеті області на ремонт дороги через смт. Поморяни.

Ористарх БАНДРУК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.