Як пакувати книги для безпечного переміщення та зберігання. Актуально в часи війни (відео)

436
Стародруки з фондів НБ ЛНУ. Фото Р. Лаврентія
Стародруки з фондів НБ ЛНУ. Фото Р. Лаврентія

Уже другий місяць триває героїчна боротьба українського народу з рашистськими окупантами. Триває на всіх фронтах – військовому, волонтерському, гуманітарному, людському, мистецькому та інших. Ніхто не сумнівається що Україна вистоїть, що ми переможемо.

За цей час світ сильно контрастувався. Є біле і чорна. Або ти за Україну, за демократію, за мирне майбутнє, за гуманізм за все найкраще що є в світі, або ти за окупанта, за дикість, за зло, за варварство і так далі.

Але і в цей важкий час можна побачити позитивні моменти. В нас, українців, стало більше друзів у всьому світі. Або навіть не так – ми чітко зрозуміли хто друзі. А їх у нас багато. Друзі допомагають нам усім.

Таким хорошим другом для українських музеїв став Музей мистецтва Метрополітен з Нью-Йорку. Його працівники не тільки збирають гроші для порятунку музейних фондів України, а й постійно консультують нас знімаючи дуже потрібні відео.

Ось і сьогодні вони прислали два відзнятих майстер-класи з пакування книжкового фонду для транспортування і збереження.

Перше відео розповідає як пакувати бібліотечні книги для безпечного переміщення та зберігання.

З другого відео можна дізнатися як запаковувати рідкісні книги для безпечного переміщення та зберігання.

Це вже не перше пізнавально-навчальне відео, яке для українських музеїв зняли працівники Музею мистецтва Метрополітен. Своїми знаннями вони діляться щиро і безкорисно. Щира дяка їм за це.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.