Як Мішель Оден до Львова приїжджав (відео)

1018
Як Мішель Оден до Львова приїжджав

На минулих вихідних, 21-22 січня 2017 року, в нашому місті відбулась унікальна подія. Легендарний французький акушер-гінеколог  Мішель Оден провів цикл зустрічей для лікарів та майбутніх матусь.

Зустрічі відбувалися за сприяння очільника львівського осередку Асоціації перинатологів України та президента Світової Федерації Українських Лікарських Товариств (СФУЛТ), за інформаційної підтримки радіо Люкс FM Львів і стали можливими за особистої ініціативи Оксани Ошуркевич та Світлани Клочан.

Мішель Оден
Мішель Оден

“Візит Мішеля Одена в Україну є подією досить культурною і навіть історичною. Ідея виникла випадково, під час перебування на його семінарі в Празі я просто спиталася чи можна би було його запросити. Отримала ствердну відповідь та запросила. Постаралися організувати, зробити так, щоб надати доступ до його лекції як професійній, так і материнській аудиторії. Пишаємось тим що зробили та маємо  надію, що воно припаде кожному до серця”, – розповіла Оксана Ошуркевич.

Мішель Оден
Мішель Оден

Програма зустрічей складалася з  двох  частин: «Народись в любові: професійні аспекти»  (21 січня) та «Народись в любові» (22 січня). Зустріч першого дня була цікавою для фахівців, які займаються акушерством, гінекологією, педіатрією, генетикою, а також для консультантів з грудного вигодовування, інструкторів курсів для вагітних, доул, неонатологів, перинатальних психологів.

Програма наступного дня була розрахованою на батьків в очікуванні. Мішель Оден відомий у всьому світі як найпрофесійніший акушер, в його практиці найбільший відсоток жінок, в яких були природні пологи. Тому ця частина зустрічі була особливо корисною  майбутнім батькам, які хочуть народити дитину в безпечних умовах, а також тим, в кого перші пологи були не зовсім приємним досвідом.

Мішель Оден
Мішель Оден

“Процес організації зустрічі, до моменту оголошення на публіку, тривав майже півроку. Це був підготовчий момент, під час якого ми обговорювали усі деталі , подробиці, усі «гострі кути». І від моменту старту публічної заяви про те, що ми запросили Мішеля Одена ми думали, що зробили велику роботу, а велика робота насправді почалася опісля.

Ми запрошували лікарів, науковців, генетиків, всіх, хто зацікавлений в покращенні якості послуг надання допомоги породіллям, вагітним, людям, які знаходяться в пологому будинку. Для того, щоб це зробити ми обійшли усіх до кого могли достукатися і сподіваємося, що цей семінар дозволить розвинутися в тому напрямку в якому є запит від суспільства, від вагітних жінок нашим лікарням, або знайти платформу для діалогу”, – ділилася враженнями Світлана Клочан.

Потрібно зазначити, що завдяки Мішелю Одену в сучасному акушерстві відбулося багато революційних змін, зокрема на перше місце під час пологів почали ставити жінку і її потреби. Мішель Оден виступає за безпечні і природні пологи, під час яких лікарі не використовують медичне втручання без необхідності, а породіллі володіють максимальним спектром знань для свідомого підходу до цього процесу.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.