«Я – Квітка», або арт-пікнік в Музеї-садиби родини Антоничів

506
«Я – Квітка», або арт-пікнік в Музеї-садиби родини Антоничів

В неділю, 12 липня 2020 року, о 13 годині в Музеї-садибі родини Антоничів (філія Львівського музею історії релігії) у селі Бортятині Мостиського району відбудеться презентація виставки молодої талановитої художниці Людмилки Арт (Людмила Горбачик) під назвою  «Я – Квітка».

«Мої перші роботи – це роботи з вугіллям (портрети маленьких діток). А далі я почала пробувати все! Пастель, акрил, акварель, масляні фарби, олівці; полотна, картон, стіни… Мені хотілося малювати все і всюди», – розповідає Людмила Горбачик. Вона і досі пробує нові техніки, матеріали. Єдине, що залишається незмінним – квіти. Вони прекрасні, вони надихають…

Людмилка Арт. Вимір
Людмилка Арт. Вимір

Людмила Горбачик народилася у Самборі. Закінчила з відзнакою місцеві школу і технікум економіки та інформатики (спеціальність комерційна діяльність).  Навчалася у  Львівському національному університеті імені І. Франка зі спеціальності «Фінанси і кредит». Почала малювати більше десяти років тому. Спершу це були невеличкі малюнки у зошитах, блокнотах, згодом на тканині, камінцях, склі…

Сьогодні Людмила Горбачик різнопланова художниця. Її роботи вражають багатобарвністю, емоційністю, чуттєвістю, адже мисткиня вкладає у них енергетику, настрій, душу. Вона не зупиняється у своїх пошуках і з кожним твором дивує все більше.

Людмилка Арт. Цвіт кактуса
Людмилка Арт. Цвіт кактуса

Людмила Горбачик – учасниця щорічних мистецьких  ярмарок, які проводять до дня міста Самбора, неодноразово брала участь у виставках «Самбір-арт». Її картини знаходяться у приватних колекціях як України, так і за її межами: Польщі, Чехії, Італії, Німеччині, США.

Під час пандемії вірусу COVID-19 Людмила Горбачик продає свої роботи з серії «Фарби життя», а кошти перераховує для лікування важкохворих і потребуючих діток.

Олена МАЛЮГА
науковий співробітник ЛМІР

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.