«Я-diletant», або перша виставка початківця

1493
«Я-diletant», або перша виставка початківця

Вчора, 26 грудня 2015 року в “Арт галереї мадам Пальмгрен” (вул. І.Федорова, 8) відкрилася виставка художниці Ольги Бартиш під назвою «Я-diletant», на якій представлено 33 роботи мисткині.

Ця виставка є першою в творчій кар’єрі Ольги Барташ – людини, котра залишила кар’єру успішного журналіста, вийшла зі своєї зони комфорту і одного дня вирішила стати художницею.

Художниця Ольга Бартиш
Художниця Ольга Бартиш

“Почала з пастелі,  почала просто малювати. А до того підмальовувала час від часу, трошки щось собі. Але я мала внутрішню впевненість, що зможу малювати. Ходила по галереях, дивилась на інші роботи і розуміла, що я можу робити десь подібне і почала малювати. Моє хобі стало моєю роботою.” – розповіла Ольга.

Відкриття виставки художниці Ольги Бартиш «Я-diletant»
Відкриття виставки художниці Ольги Бартиш «Я-diletant»

Мисткиня зважилася на серйозні зміни в житті в уже усвідомленому віці і, завдяки підтримці чоловіка та родини, залишила все і стала художницею. Минуло близько року і зараз це заняття уже стало для Ольги Бартиш основним у її житті.

“Я розумію, що є художники професіонали, які роблять все у сто разів краще, а я початківець, який тільки починає свою дорогу. Але це моя мрія, яка стала реальністю. Це як в свідомому віці не боятися все змінити. В один момент довіритися собі, Богові і не боятися йти вперед своєю дорогою”, – сказала художниця на завершення нашої розмови.

Виставка Ольги Бартиш «Я-diletant» експонуватиметься в “Арт галереї мадам Пальмгрен” (вул. І.Федорова, 8) до 14 січня 2016 року.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.