Виставку  Тараса Лозинського “Малярство на склі” відкриють в Національному музеї

363
Заступник директора Інституту колекціонерства українських мистецьких пам’яток при НТШ у Львові Тарас Лозинський
Заступник директора Інституту колекціонерства українських мистецьких пам’яток при НТШ у Львові Тарас Лозинський

У четвер, 13 червня 2019, о 16.00 в залах Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького (просп. Свободи, 20) відбудеться відкриття виставки  Тараса Лозинського “Малярство на склі”. 

Виставка презентує творчу працю художника останніх років. Представлені в експозиції близько 70 творів, широко знайомлять глядача з тематикою малярських робіт на склі Т. Лозинського. Глядачі зможуть побачити портретна галерея українських гетьманів,  традиційний сюжет «Козака Мамая», протрактований в оригінальній авторський манері, надзвичайно чуттєві та проникливі твори зі сакральною тематикою.

Афіша виставки Тараса Лозинського "Малярство на склі"
Афіша виставки Тараса Лозинського “Малярство на склі”

У своїх роботах Тарас Лозинський водночас переплітає барокові мотиви з впливами малярського досвіду О. Новаківського, Р. Сельського, В. Патика, під впливами яких він формувався як художник, і викристалізовує свій власний авторський стиль.

Експозицію виставки Тараса Лозинського “Малярство на склі” можна буде побачити в залах Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького (просп. Свободи, 20) до 14 липня 2019 року.

Христина ГОРИНЬ

 

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.