Виставку  Тараса Лозинського “Малярство на склі” відкриють в Національному музеї

725
Заступник директора Інституту колекціонерства українських мистецьких пам’яток при НТШ у Львові Тарас Лозинський

У четвер, 13 червня 2019, о 16.00 в залах Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького (просп. Свободи, 20) відбудеться відкриття виставки  Тараса Лозинського “Малярство на склі”. 

Виставка презентує творчу працю художника останніх років. Представлені в експозиції близько 70 творів, широко знайомлять глядача з тематикою малярських робіт на склі Т. Лозинського. Глядачі зможуть побачити портретна галерея українських гетьманів,  традиційний сюжет «Козака Мамая», протрактований в оригінальній авторський манері, надзвичайно чуттєві та проникливі твори зі сакральною тематикою.

Афіша виставки Тараса Лозинського "Малярство на склі"
Афіша виставки Тараса Лозинського “Малярство на склі”

У своїх роботах Тарас Лозинський водночас переплітає барокові мотиви з впливами малярського досвіду О. Новаківського, Р. Сельського, В. Патика, під впливами яких він формувався як художник, і викристалізовує свій власний авторський стиль.

Експозицію виставки Тараса Лозинського “Малярство на склі” можна буде побачити в залах Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького (просп. Свободи, 20) до 14 липня 2019 року.

Христина ГОРИНЬ

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.