Виставка живопису Людмили Давиденко відкриється в Мистецькій галереї Гері Боумена

401
Виставка живопису Людмили Давиденко відкриється в Мистецькій галереї Гері Боумена

В п’ятницю, 22 лютого 2019 року, о 18.00 в Мистецькій галереї Гері Боумена (вул. Наливайка, 18) відбудеться відкриття виставки живопису Людмили Давиденко.

Техніку нанесення ліній на полотно Людимила Даивденко називає «ризоми», що відповідає терміну «rhizome» (букв. «кореневище», або система нелінійних зв’язків, яка розширюється в усі можливі сторони одночасно, і по-суті є безкінечною).  Багатошарові, пульсуючі полотна з сплетеними лініями творять абстрактні композиції, образи і фігури.

Абстрактні асоціативні роботи продовжують серію «ризом», техніки і авторського принципу, де сплетіння ліній на полотні, наче кореневище розростається в всі можливі сторони, використовуючи хаотичну і, водночас, злагоджену систему. Однак з’являються нові роботи і серія, яка продовжуюючи тему зв’язків та ліній, тепер означує не лише схему «розширення», але й «рівневості» (др. грецькою «ізо»). Полотна наче мапи тактонічних чи метереологічних показників наповнюються ізолініями. Художниця зауважує, що процес її творчості і створення полотен – це процес «питань і відповідей», де кожна лінія є фіксованим моментом пошуку істини. Пошаровість та багаторівневість, є ще однією шкалою вимірювання такого постійного руху.

Афіша виставки живопису Людмили Давиденко
Афіша виставки живопису Людмили Давиденко

Людмила Давиденко – знана львівська художниця, працює у напрямку абстрактного асоціативного живопису та кераміки. Членкиня спілки художників України, учасниця числених групових виставок, переможець премій і відзнак як живописець та скульптор. Відбулось більше 10-ти персональних виставок в Україні та закордоном. Роботи художниці експонувались на ART ZURICH, Art Paris, RHY Art Fire Basel, відтак є частиною приватних колекцій в Україні, Польщі, Росії, Німеччині, США, Франції та Швейцарії.

Анна СИДОРЕНКО

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.