Виставка робіт Олега Лишеги відкрилась в палаці Баворовських (відео)

1026
Виставка робіт Олега Лишеги відкрилась в палаці Баворовських

Вчора, 5 березня 2015 року, в виставкових залах інституту досліджень бібліотечних мистецьких ресурсів Львівської національної наукової бібліотеки України ім. В. Стефаника, що у Львові на вулиці Бібліотечній, 2 відбулося відкриття виставки робіт Олега Лишеги.

Відкриття виставки було поєднано з  презентацією оновленої версії фільму під назвою “Бібліотекар”, автором якого також є Олег Лишега. Фільмі розповідає про ту колосальну роботу, котру щодня виконують  працівники Львівської національної наукової бібліотеки України ім. В. Стефаника і які унікальні знахідки потрапляють їм до рук.

виконувачка обов'язків директора Інституту досліджень бібліотечних мистецьких ресурсів Львівської національної наукової бібліотеки України ім. В. Стефаника. пані Ольга Осадця.
Виконувач обов’язків директора Інституту досліджень бібліотечних мистецьких ресурсів Львівської національної наукової бібліотеки України ім. В. Стефаника. пані Ольга Осадця

Перші слова на відкритті виставки сказала виконувачка обов’язків директора Інституту досліджень бібліотечних мистецьких ресурсів Львівської національної наукової бібліотеки України ім. В. Стефаника. пані Ольга Осадця.

Кінорежисер, авторка фільмів на фольклорну тематику  Дарія Ткач
Кінорежисер, авторка фільмів на фольклорну тематику Дарія Ткач

Продовжила розповідати про виставку та Олега Лишегу його давня подруга і співавтор багатьох мистецьких проектів, кінорежисер, авторка фільмів на фольклорну тематику  Дарія Ткач.

Наступним етапом відкриття виставки став власне перегляд фільму під назвою “Бібліотекар”, який завершився неформальним спілкуванням за келихом вина, оглядом експозиції виставки та спогадами про митця.

Сама експозиція виставки гармонійно доповнена світлинами з життя Олега Лишеги і дає відвідувачам уявлення про те, якою людиною був художник.

Шкода тільки трохи, що виставка триватиме лише два тижні і не всі охочі зможуть її оглянути, але пані Дарія Ткач пообіцяла що в цьому році це буде не остання виставка робіт талановитого художника.

Олег Лишега (30 жовтня 1949 – 17 грудня 2014 року) – український поет, драматург  і перекладач. Автор низки поетичних збірок та есеїв. Перекладав  твори Томаса Стернза Еліота, Девіда Герберта Лоуренса, Марка Твена, М. Лаурі, Генрі Девіда Торо, Сильвії Плат та інших. Перший український поет, який отримав премію ПЕН-клубу за поетичний переклад.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.