Виставка «Про Україну», або День Прапора в Львівському музеї історії релігії

401
Як 3 квітня 1990 року над Львовом піднімали Державний Прапор України
3 квітня 1990 року над Львовом підняли Державний Прапор України

В п’ятницю, 23 серпня 2019 року, о 16 годині у Львівському музеї історії релігії (площа Музейна, 1) відбудеться відкриття виставки «Про Україну» . Автори виставки художники-реставратори Музею Оксана Гірняк і Лідія Григель.

У Львівському музеї історії релігії зберігаються пам’ятки, що стали свідками визначних сторінок історії України – прапори з «живого ланцюга» до Дня злуки 1990 року, прапори з Помаранчевої революції, Революції Гідності, із зони АТО. Їхня історія довга і терниста: з ними йшли на барикади, боролись, гинули, ними пишалися, вони рятували і за них вбивали.

Експозиція виставки «Про Україну»
Експозиція виставки «Про Україну»

У День Державного Прапора України, яке щороку відзначаємо 23 серпня, ці експонати представлять на виставці «Про Україну». Мета виставки – вшанування багатовікової історії українського державотворення.

Доповнять експозицію новостворені дитячі малюнки із зображенням Прапора. Присутні будуть говорити про те, як ми бачимо минуле, теперішнє і майбутнє нашої держави.

Експозицію виставки «Про Україну» можна буде оглянути у Львівському музеї історії релігії (площа Музейна, 1) до середини жовтня 2019 року.

Олена МАЛЮГА
науковий співробітник ЛМІР

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.