Виставка «Про Україну», або День Прапора в Львівському музеї історії релігії

0
126
Як 3 квітня 1990 року над Львовом піднімали Державний Прапор України
3 квітня 1990 року над Львовом підняли Державний Прапор України

В п’ятницю, 23 серпня 2019 року, о 16 годині у Львівському музеї історії релігії (площа Музейна, 1) відбудеться відкриття виставки «Про Україну» . Автори виставки художники-реставратори Музею Оксана Гірняк і Лідія Григель.

У Львівському музеї історії релігії зберігаються пам’ятки, що стали свідками визначних сторінок історії України – прапори з «живого ланцюга» до Дня злуки 1990 року, прапори з Помаранчевої революції, Революції Гідності, із зони АТО. Їхня історія довга і терниста: з ними йшли на барикади, боролись, гинули, ними пишалися, вони рятували і за них вбивали.

Експозиція виставки «Про Україну»
Експозиція виставки «Про Україну»

У День Державного Прапора України, яке щороку відзначаємо 23 серпня, ці експонати представлять на виставці «Про Україну». Мета виставки – вшанування багатовікової історії українського державотворення.

Доповнять експозицію новостворені дитячі малюнки із зображенням Прапора. Присутні будуть говорити про те, як ми бачимо минуле, теперішнє і майбутнє нашої держави.

Експозицію виставки «Про Україну» можна буде оглянути у Львівському музеї історії релігії (площа Музейна, 1) до середини жовтня 2019 року.

Олена МАЛЮГА
науковий співробітник ЛМІР

Leave a Reply

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.