Виставка малярства та графіки Івана Проціва зібрала аншлаг (відео)

706
Постер виставки малярства та графіки Івана Проціва
Постер виставки малярства та графіки Івана Проціва

Вчора, 4 квітня 2018 року, у виставкових залах Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького (проспект Свободи, 20) відбулося відкриття виставки малярства та графіки Івана Проціва.

“У нас це уже напевно четверта виставка Івана Проціва  за останнє десятиліття, яка знову покаже доробок автора, непересічного художника, котрий досить плідно працює, про що говорить перелік виставкових проектів, які він відбув за останні двадцять років”, – зазначив генеральний директор Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького Ігор Кожан відкриваючи виставку.

Генеральний директор Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького Ігор Кожан
Генеральний директор Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького Ігор Кожан

Ректор Львівської національної академії мистецтв Володимир Одрехівський розповів присутнім про першу спільну з Іваном Процівим виставку, яка дала старт творчим кар’єрам тоді ще  зовсім юних художників.

“Це митець мого покоління. Ми разом починали. У 1997 році ми мали спільну виставку в Києві в Музеї Павла Тичини і з того часу ми підтримуємо дуже тісні дружні, мистецькі стосунки. Мені дуже цікаво спостерігати за розвитком Івана як митця, котрий у складному, багатовекторному мистецтві культури Європи, зокрема, України, вибрав таку складну ділянку, де ти не можеш заховатись, де ти повинен бути майстром тонкого, високого рисунку. І це прекрасний приклад митця, який розвивається в сучасному світі”, – поділився Володимир Одрехівський.

Ректор Львівської національної академії мистецтв Володимир Одрехівський
Ректор Львівської національної академії мистецтв Володимир Одрехівський

На сьогодні Іван Проців автор більше 20-ти персональних виставок. Ряд творів художника є власністю Міністерства культури України. Роботи зберігаються в державних музеях, галереях, приватних збірках України та зарубіжжя.

Іван Проців
Іван Проців

“Я не буду розповідати скільки зусиль я вклав до кожної роботи, що хотів втілити. Якщо робота заслуговує, то ви все побачите, якщо ні – то ні. Маю надію, що я не даремно працював”, – сказав художник Іван Проців.

Відкриття виставки малярства та графіки Івана Проціва
Відкриття виставки малярства та графіки Івана Проціва

Хоча художник нікого спеціально не запрошував, але на відкриття виставки зібралося чимало шанувальників творчості Івана Проціва, його друзів, знайомих та колег по пензлю.

Виставку малярства та графіки Івана Проціва можна оглянути в виставкових залах Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького (проспект Свободи, 20) до 29 квітня 2018 року.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.