Виставка Бернарда Кеню, або як Франція стала частиною Львова

214
Виставка Бернарда Кеню, або як Франція стала частиною Львова

Вчора, 3 травня 2017 року, у Львівському Палаці Мистецтв (вул. Коперника, 17) відбулося відкриття виставки художньої фотографії французького фотомитця Бернарда Кеню під назвою «Моя Франція».

Бернард Кеню
Бернард Кеню

Бернард Кеню – сучасний французький фотохудожник, який захоплюється мистецтвом чорно-білої фотографії. У Львові автор представив збірку світлин на тему «Моя Франція», спеціально створену для українських глядачів. Це, в більшості, емоційні портрети, а також побутові сцени, які розповідають про життя простих французів.

Експозиція виставки художньої фотографії Бернарда Кеню «Моя Франція»
Експозиція виставки художньої фотографії Бернарда Кеню «Моя Франція»

Ахроматичні світлини Бернарда Кеню – довершені мистецькі твори із вдало знайденими ракурсами, мотивами, настроями. Митець з тонким філософським відчуттям світу майстерно вміє зупинити швидкоплинну мить, а в кожну фотографію вкладає частинку себе. Чорно-біла гра світла і тіні надає прозіркам Бернарда Кеню особливої вишуканості та багатого звучання.

Бернард Кеню – палкий прихильник України. Він неодноразово брав участь у збірних мистецьких акціях, які в нас відбуваються, проте персональна виставка автора у Львові відбувається вперше.

Ольга ЛУКОВСЬКА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.