«Зелена канапа» запрошує на відкриття виставки Анни Васильєвої “Kitch`EN”

155
«Зелена канапа» запрошує на відкриття виставки Анни Васильєвої

У вівторок, 1 серпня 2017 року, о 17.00 в галереї сучасного мистецтва «Зелена канапа» (вул. Вірменська, 7) відбудеться відкриття виставки Анни Васильєвої під назвою “Kitch`EN”.

Анні Васильєвій, досліднику людських душ – психологу та художнику з Києва, як нікому іншому відомо про те, що перші сеанси «психотерапії» кожен з нас отримує на кухні під пильним оком мами, або друга.

То ж не дивно, що Анна тримаючи в фокусі своєї уваги людину з її неповторним і безкінечно складним внутрішнім світом помістила її в мінливому просторі посткомуністичних інтер’єрів, в котрих живуть люди сучасності, які з кожним роком створюють майбутнє, в котрому ми вже знаходимось.

Як не дивним є і те, що персонажі для своїх ремінісценцій, вона взяла у художників модерну, епохи на зламі 19 і 20 століть – часу, коли так бурхливо розвивалась психологія і мистецтво.  Художники того періоду також зробили об’єктом своєї уваги душевний стан і переживання портретованої –  простої не героїзованої і не міфологізованої людини.

На таких самих як і у нас із вами кухнях з легкої руки Анни Васильєвої сидять і діляться з нами сокровенним герої картин Лотрека і Пікасо, Ван Гога і Модильяні…

Ідея серії робіт KitchEN полягає в тому, щоб показати, наскільки є розмитими кордони між минулим, сучасним та майбутнім. Kitch’EN вже експонувалась 2014 року в київській галереї A-House.

Анна Васильєва
Анна Васильєва

Анна Васильєва народилась 12 грудня 1988 року в місті Київ.

Перед тим, як ступити на творчий шлях, художниці довелось попрацювати в різних сферах та закінчити дві освіти: маркетинг (2005-2010рр.)  та психологію (2010- 2014рр.), що допомагає зараз в мистецтві. Допомагає  зрозуміти людей, вгадати та відчути їх бажання, допомогти вирішити, що вони хочуть бачити на полотні в результаті (якщо мова йде про картину на замовлення).

З 2011 року  займається живописом та рисунком в майстерні Георгія та Таїсії Зайченко, котрі допомогли сформувати бачення прекрасного та оволодіти різними техніками образотворчого мистецтва.

В 2012 році вступила до Львівської Національної Академії Мистецтв на дизайн інтер’єрів, та провчившись там рік,  перевелась на графічний дизайн в інститут декоративно-прикладного мистецтва ім. М. Бойчука, що в Києві.

Свою першу виставку  вирішила провести навесні 2014 року в галереї A-House (вул. Стрілецька, 7/6). Виставка пройшла добре та отримала багато схвальних відгуків, після чого 6 моїх робіт забрали на колективну виставку художників в місто Базель (Швейцарія).

На даний момент мисткиня працює в галереї Akt на території арт заводу Платформа, пише нові картини та створює нові проекти. Також була учасником колективних виставок в Будинку Художників, галереї Лавра та арт центрі Я.Гретера.

Олеся ДОМАРАДЗЬКА

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.