«Зелена канапа» запрошує на відкриття виставки Анни Васильєвої “Kitch`EN”

237
«Зелена канапа» запрошує на відкриття виставки Анни Васильєвої

У вівторок, 1 серпня 2017 року, о 17.00 в галереї сучасного мистецтва «Зелена канапа» (вул. Вірменська, 7) відбудеться відкриття виставки Анни Васильєвої під назвою “Kitch`EN”.

Анні Васильєвій, досліднику людських душ – психологу та художнику з Києва, як нікому іншому відомо про те, що перші сеанси «психотерапії» кожен з нас отримує на кухні під пильним оком мами, або друга.

То ж не дивно, що Анна тримаючи в фокусі своєї уваги людину з її неповторним і безкінечно складним внутрішнім світом помістила її в мінливому просторі посткомуністичних інтер’єрів, в котрих живуть люди сучасності, які з кожним роком створюють майбутнє, в котрому ми вже знаходимось.

Як не дивним є і те, що персонажі для своїх ремінісценцій, вона взяла у художників модерну, епохи на зламі 19 і 20 століть – часу, коли так бурхливо розвивалась психологія і мистецтво.  Художники того періоду також зробили об’єктом своєї уваги душевний стан і переживання портретованої –  простої не героїзованої і не міфологізованої людини.

На таких самих як і у нас із вами кухнях з легкої руки Анни Васильєвої сидять і діляться з нами сокровенним герої картин Лотрека і Пікасо, Ван Гога і Модильяні…

Ідея серії робіт KitchEN полягає в тому, щоб показати, наскільки є розмитими кордони між минулим, сучасним та майбутнім. Kitch’EN вже експонувалась 2014 року в київській галереї A-House.

Анна Васильєва
Анна Васильєва

Анна Васильєва народилась 12 грудня 1988 року в місті Київ.

Перед тим, як ступити на творчий шлях, художниці довелось попрацювати в різних сферах та закінчити дві освіти: маркетинг (2005-2010рр.)  та психологію (2010- 2014рр.), що допомагає зараз в мистецтві. Допомагає  зрозуміти людей, вгадати та відчути їх бажання, допомогти вирішити, що вони хочуть бачити на полотні в результаті (якщо мова йде про картину на замовлення).

З 2011 року  займається живописом та рисунком в майстерні Георгія та Таїсії Зайченко, котрі допомогли сформувати бачення прекрасного та оволодіти різними техніками образотворчого мистецтва.

В 2012 році вступила до Львівської Національної Академії Мистецтв на дизайн інтер’єрів, та провчившись там рік,  перевелась на графічний дизайн в інститут декоративно-прикладного мистецтва ім. М. Бойчука, що в Києві.

Свою першу виставку  вирішила провести навесні 2014 року в галереї A-House (вул. Стрілецька, 7/6). Виставка пройшла добре та отримала багато схвальних відгуків, після чого 6 моїх робіт забрали на колективну виставку художників в місто Базель (Швейцарія).

На даний момент мисткиня працює в галереї Akt на території арт заводу Платформа, пише нові картини та створює нові проекти. Також була учасником колективних виставок в Будинку Художників, галереї Лавра та арт центрі Я.Гретера.

Олеся ДОМАРАДЗЬКА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.