Вулиця Володимира Великого у 1976-1978 роках

23300

Вулиця Володимира Великого у Львові сучасну назву отримала у 1990 році, на початку 30 років ХХ століття її називали Дорогою до закладу у Кульпаркове, у 1933 році – Закладова, а у 1946 році, за радянських часів, отримала назву Артема, на честь більшовика, засновника Донецько-Криворізької Радянської Республіки Федора Сергєєва-Артема.

У 1960—1970-ті роки уздовж вулиці з’явилися мікрорайони стандартних п’яти- і дев’ятиповерхових житлових будинків — перші мікрорайони житлового масиву Південний.

До Вашої уваги – фото вулиці у 1976-1978 роках, якими ділиться у Livejournal mavka-lv.

Вулиця Артема
Справа – колони будинку № 65 на вулиці Боженка (тепер Княгині Ольги), за колонами знаходиться книгарня. Над сходами нависає прибудова до будинку № 51 на вул. Артема, за радянських часів там розташовувалося дитяче кафе. У дев’ятиповерхових будинках на іншій стороні вулиці були гуртожитки.
Вулиця Артема
Початок вулиці Артема, попереду – вулиця Стрийська.
Вулиця Артема
Попереду видніється ЛАЗ на вулиці Стрийській. У будинку № 35а був магазин одягу, а поруч кулінарія з невеликим кафе. У будинку № 35 були продуктовий та овочевий магазини.
Вулиця Артема
З іншого боку вулиці – технікум електрозв’язку.
Вулиця Артема
На двох фото можна побачити будівельні крани – зводять універмаг “Львів”. Фотографії зроблені у 1977 році, універмаг запрацював в середині 80-х років.

Вулиця Артема

Вулиця Рубчака
Школа № 48 на вулиці Рубчака (тоді А. Суркова). У ній вчився актор Леонід Ярмольник.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.