Вулиця Леся Курбаса у Львові стане пішохідною

1584
Вулиця Леся Курбаса у Львові стане пішохідною

Львів’яни, які або мешкають в районі вулиці Леся Курбаса, або працюють десь поряд, мабуть помітили останнім часом активні земляні роботи на цій вулиці. І не дивно, адже тут триває не просто ремонт, тут проходить реконструкція вулиці, котра після завершення всіх робіт стане пішохідною.

Вулицю зроблять на одному рівні без дороги і тротуарів. Старе асфальтне покриття замінять на штучну бруківку. На вулиці планують висадити дерева та поставити відпочинкові лавки.

Львівський дизайнер інтер’єрів Олександр Шутюк в своєму блозі зібрав повну візуалізацію того, які зараз ремонтні роботи там проводяться та як буде виглядати вулиця після їх завершення.
Як буде виглядати вулиця Леся Курбаса після завершення реконструкції
Як буде виглядати вулиця Леся Курбаса після завершення реконструкції

Освітлення вулиці фінансуватиме один із ресторанів, який розташований на вулиці Курбаса. Підсвітка пішохідної зони йтиме з землі, для цього вже проклали кабелі та футляри.

На вулиці Леся Курбаса сьогодні виконано вже половину від запланованих ремонтних робіт. Ремонт збираються закінчити до 25 квітня цього року. Зараз вулицю вже засипали щебенем і готують її до замощення бруківкою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.