Вшосте у Львові стартував фестиваль «Lady&Teddy» (відео)

1828
Вшосте у Львові стартував фестиваль «Lady&Teddy»

Вчора, 21 вересня 2016 року, у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) уже вшосте стартував фестиваль «Lady&Teddy» від проекту «Ляльковий світ». Близько 600 авторських ляльок на фестиваль привезли 50 майстрів з різних міст України, серед яких Одеса, з Київ, з Дніпро, Львів, Харків, Черкаси, Вінниця та інші.

Цьогорічна додаткова тематика «Моє руденьке сонечко» ну а у кожного воно своє!) Комусь котики, комусь коники, у когось песики  чи апельсини з лапками, а хтось, цілком прогнозовано надішле руденьких хлопчиків та дівчаток, великих й маленьких, слухняних й не дуже!

«Лялька у цьому форматі уже давно набула багатозначності, − акцентував на відкритті фестивалю Орест Голубець, керівник інформаційно-мистецького центру «365», під патронатом якого ця подія відбувається завдяки її незмінному організатору Ірині Сорокиній. − Бо це вже не просто іграшка, а артефакт, в якому можемо бачити як звичайну дитячу іграшку, так і персонажів, що сидять у нашій Верховній Раді. Відбувається парадоксальна гра, де ляльки стають дуже схожими на живі образи людей. Ба більше, здається, що тільки-но за відвідувачами зачиняються двері, вони всі починають жити реальним життям. До ляльок можна ставитися по-різному. Але безсумнівно одне − такі виставки допомагають людям не втрачати відчуття казки і залишатися людьми».

Цікавим цьогорічним фестивальним експериментом було поєднання фестиваль «Lady&Teddy» з виставкою живописних робіт знаного митця Теодозія Салія. Склалося враження, що по іншому бути просто не могло, що ці дві складові завжди були одним гармонійним цілим.

“Мені дуже приємно приймати учать в цій виставці. Сьогодні я своїми картинами намагався створити арену для чудових лялькових фестивальних робіт. Маю надію що мені це вдалося”, – зазначив Теодозій Салій на відкритті виставки.

Ексклюзивним гостем відкриття стала Світлана Мелобенська з Вінниці, котра привезла спеціально до відкриття відеоролик про фестиваль, виконаний в жанрі пісочної анімації.

Нагадаємо,  «Ляльковий світ» – це форум лялькарів, який щороку дає змогу учасникам обмінятися досвідом, пропонує поціновувачам вивчити нові техніки на майстер-класах, ознайомитися з світовими тенденціями створення авторської ляльки. Для відвідувачів – це нагода побачити культуру авторської ляльки, яка стрімко розвивається в нашій країні.

Фестиваль «Lady & Teddy» від проекту «Ляльковий світ» можна відвідати до 2 жовтня з 11 до 18.00 кожного дня крім понеділка, каса працює до 17.30.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.