Вшосте у Львові стартував фестиваль «Lady&Teddy» (відео)

1595
Вшосте у Львові стартував фестиваль «Lady&Teddy»

Вчора, 21 вересня 2016 року, у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) уже вшосте стартував фестиваль «Lady&Teddy» від проекту «Ляльковий світ». Близько 600 авторських ляльок на фестиваль привезли 50 майстрів з різних міст України, серед яких Одеса, з Київ, з Дніпро, Львів, Харків, Черкаси, Вінниця та інші.

Цьогорічна додаткова тематика «Моє руденьке сонечко» ну а у кожного воно своє!) Комусь котики, комусь коники, у когось песики  чи апельсини з лапками, а хтось, цілком прогнозовано надішле руденьких хлопчиків та дівчаток, великих й маленьких, слухняних й не дуже!

«Лялька у цьому форматі уже давно набула багатозначності, − акцентував на відкритті фестивалю Орест Голубець, керівник інформаційно-мистецького центру «365», під патронатом якого ця подія відбувається завдяки її незмінному організатору Ірині Сорокиній. − Бо це вже не просто іграшка, а артефакт, в якому можемо бачити як звичайну дитячу іграшку, так і персонажів, що сидять у нашій Верховній Раді. Відбувається парадоксальна гра, де ляльки стають дуже схожими на живі образи людей. Ба більше, здається, що тільки-но за відвідувачами зачиняються двері, вони всі починають жити реальним життям. До ляльок можна ставитися по-різному. Але безсумнівно одне − такі виставки допомагають людям не втрачати відчуття казки і залишатися людьми».

Цікавим цьогорічним фестивальним експериментом було поєднання фестиваль «Lady&Teddy» з виставкою живописних робіт знаного митця Теодозія Салія. Склалося враження, що по іншому бути просто не могло, що ці дві складові завжди були одним гармонійним цілим.

“Мені дуже приємно приймати учать в цій виставці. Сьогодні я своїми картинами намагався створити арену для чудових лялькових фестивальних робіт. Маю надію що мені це вдалося”, – зазначив Теодозій Салій на відкритті виставки.

Ексклюзивним гостем відкриття стала Світлана Мелобенська з Вінниці, котра привезла спеціально до відкриття відеоролик про фестиваль, виконаний в жанрі пісочної анімації.

Нагадаємо,  «Ляльковий світ» – це форум лялькарів, який щороку дає змогу учасникам обмінятися досвідом, пропонує поціновувачам вивчити нові техніки на майстер-класах, ознайомитися з світовими тенденціями створення авторської ляльки. Для відвідувачів – це нагода побачити культуру авторської ляльки, яка стрімко розвивається в нашій країні.

Фестиваль «Lady & Teddy» від проекту «Ляльковий світ» можна відвідати до 2 жовтня з 11 до 18.00 кожного дня крім понеділка, каса працює до 17.30.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.