Вірян запрошують на Святкову Літургію у найстарішій чудотворній каплиці Львівщини (відео)

743
Церква Пресвятої Богородиці в селі Бориничі, Львівської області
Церква Пресвятої Богородиці в селі Бориничі, Львівської області

В п’ятницю, 19 серпня 2022 року, на Спаса, у селі Бориничі на Ходорівщині відбудеться Святкова Літургія у найстарішій чудотворній каплиці Львівщини. Вірян запрошують до каплички, де 159 років тому з’явилася Божа Матір.

«Відновити духовні сили, отримати захист і зцілення та принести Богові молитву за Українське військо, рідних і близьких – з такими інтенціями вірян запрошують на Святкову Літургію до Боринич до найстарішої чудотворної каплиці Львівщини. Саме цьогоріч виповнюється 159 років від чудотворного явлення Пречистої Діви Марії у Бориницькій капличці. Там відбувалося чимало чудес, оздоровлень і зцілень», – запрошують усіх охочих.

Чудотворна каплиця біля церкви Пресвятої Богородиці в селі Бориничі, Львівської області
Чудотворна каплиця біля церкви Пресвятої Богородиці в селі Бориничі, Львівської області

Надзвичайна історія трапилась у 1863р., коли німа дівчинка-пастушка оздоровилась від важкої недуги й заговорила, п’ючи воду та обливаючись нею з кринички, що у лісі поблизу села Бориничі. Їй тоді явилась Божа Матір. Граф Володимир Борковський фундував згодом спорудження тут каплички. Папа Римський Пій IX у 1865р. надав капличці відпустову грамоту. В радянські часи капличку неодноразово руйнували, а криничку засипали. Вже в часи національного відродження 1988р. Парох і парафіяни села Бориничі відновили відпустове місце і відбудували капличку, наражаючи себе на небезпеку.

Цілюща вода Бориницької каплички вже понад півтори сотні літ дарує людям здоров’я та красу.

Локація – Стрийський район, село Бориничі. Початок о 12:00. Тел. для довідок: 067 67 333 09.

Ольга МАКСИМ`ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.