Відчуття, Неаполь та «Неаполітанські жінки» Ніни Резніченко

556
Відчуття, Неаполь та «Неаполітанські жінки» Ніни Резніченко

У четвер, 1 червня 2017р., у кав’ярні-галереї «Штука» (вул. Котлярська, 8) відбулося відкриття виставки живопису Ніни Резніченко «Неаполітанські жінки».

“В “Штуці” моя виставка експонується вперше. Вийшло це спонтанно, я її не планувала, тож ідея не моя, а швидше Євгена Булавіна.  Він прийшов до нас в майстерню і в мене виявилася певна кількість робіт, які можна було об’єднати у виставку. Привід, звичайно, банальний, але насправді виставка колекційна, бо це враження. Оскільки, у мене не має реальних пейзажів, а лише уява, мрії про подорожі, або враження після подорожі” – розповіла авторка робіт.

Ніна Резніченко
Ніна Резніченко

Жінки Ніни Резніченко заглиблені в себе, зрілі та ставні. Схоже, вони перейняли усі ті риси, що хвилюють уяву паломників на землю розкішних вин і краєвидів. Палюче сонце, море усіх відтінків синього, порожні вулиці в полудень і безсонні ночі, повні спокус. Насолода спостерігати ці образи матиме продовження – про них хочеться думати, вигадувати деталі їхніх історій і домальовувати береги, глибокі води, старі вілли і плями далеких дерев.

"Неаполітанські жінки" Ніни Резніченко у "Штуці"“Під час роботи я відштовхуюсь від кольору. У мене швидше йде абстрактна гама, а далі вже може виникнути все, що завгодно. Тому мої роботи — це враження, що вилазять з полотна і після кожної подорожі вони різні” – поділилася Ніна Резніченко.

Виставку «Неаполітанські жінки» можна оглянути до 30 червня 2017 р. у кав’ярні-галереї “Штука” за адресою: Котлярська, 8.

''Неаполітанські жінки'', виставка живопису Ніни Резніченко
”Неаполітанські жінки”, виставка живопису Ніни Резніченко

Довідково:

Ніна Резніченко народилась 25 квітня 1973 році на Буковині. Закінчила Вижницьке училище декоративно-прикладного мистецтва.

Учасниця понад тридцяти колективних і близько десяти персональних виставок в Україні та за кордоном – в Австрії, Англії, Італії, США, Чехії тощо. Роботи знаходяться в українських та іноземних приватних колекціях.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.