Великоміський намул, або правда про деякі львівські каварні

4865
Великоміський намул, або правда про деякі львівські каварні

Сьогодні на недільній кавовій сторінці будемо мати трохи пікантну тему.  Гортаючи стару львівську пресу, разом з нашим незмінним партнером Торговою Маркою Кава Старого Львова, ми натрапили на дуже цікаву інформацію.

В газеті “Діло” від 24 вересня 1926 року йдеться про викриття злочинного осередку в “Американській каварні”. Здається що вже може бути пристойнішим і цнотливішим аніж філіжанка львівської кави, а ні, й тут можна потрапити до рук шахраїв та розпусників.  Чи то пак, розпусниць.

Подаємо повідомлення в такому вигляді, як воно було опубліковане, без правок і стилістичних змін.

В кав'ярні. Кінець ХІХ ст.
В кав’ярні. Кінець ХІХ ст.

“Великоміський намул заливає щораз більше Львів. Останніми днями відкрито, шо “Американська каварня” при вул. Городецькій була зорганізована як справжня “яма”, з якої веселіші гості виходили без грошей, а працюючі там дівчата були звичайним “живим товаром”. Одночасно поліція шукає за портієром готелю „Сандомірського” на вул. Жовківській, який приваблював на таку саму службу наївні сільські дівчата.”

Як добре, що в наші дні великоміський намул відступив від львівських кав’ярень і тут можна спокійно насолодитися улюбленим напоєм. Хоча, думаю якщо захотіти, то завжди можна знайти пригоди на свою….голову.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

Джерело:

  1. Великоміський намул // Діло. – 1926. – Ч. 211 ( 24 вересня ) – С. 3.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.