Вечір Галицького кіно відбудеться вже цієї п’ятниці

434
Вечір Галицького кіно відбудеться вже цієї п'ятниці

Наступної п’ятниці, 6 грудня 2019 року, о 16.00 в читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка відбудеться Вечір Галицького кіно.

«До добра і краси» — перший західноукраїнський повнометражний фільм, що вийшов 19 листопада 1938 року за сценарієм Романа Купчинського і Василя Софроніва (Левицького), режисер Юліан Дорош. Із нагоди 81-ї річниці цієї події Наукова бібліотека ЛНУ ім. Івана Франка та Львівський Фотомузей запрошують на ВЕЧІР ГАЛИЦЬКОГО КІНО.

Останній кадр із фільму «До добра і краси»
Останній кадр із фільму «До добра і краси»

У програмі вечора низка лекцій:

  1. Лекція «До добра і краси» – перший художній фільм Галичини (доповідач –Роман Метельський). Розповідь супроводжуватиметься слайдами і документами.
  2. “Техніка аматорського кіно від 1930-их років і до кінця ХХ століття” (доповідач – Ігор Ткачик). Упродовж лекції можна буде роздивитись та потримати у руках старовинну кінотехніку.
  3. «Кіноспадщина Юліана Дороша: відоме та невідоме» (доповідач – Патрон Ірина, аспірант Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. Карпенка-Карого, викладач кафедри театрознавства та акторської майстерності факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка.
Картина весілля з фільму «До добра і краси»
Картина весілля з фільму «До добра і краси»

Організатори події, обіцяють для всіх, хто прийде, справжню сенсацію, багато нового і хороший настрій бонусом. До слова, потрапити на вечір можна абсолютно безкоштовно.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.