Вечір Галицького кіно відбудеться вже цієї п’ятниці

555
Вечір Галицького кіно відбудеться вже цієї п'ятниці

Наступної п’ятниці, 6 грудня 2019 року, о 16.00 в читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка відбудеться Вечір Галицького кіно.

«До добра і краси» — перший західноукраїнський повнометражний фільм, що вийшов 19 листопада 1938 року за сценарієм Романа Купчинського і Василя Софроніва (Левицького), режисер Юліан Дорош. Із нагоди 81-ї річниці цієї події Наукова бібліотека ЛНУ ім. Івана Франка та Львівський Фотомузей запрошують на ВЕЧІР ГАЛИЦЬКОГО КІНО.

Останній кадр із фільму «До добра і краси»
Останній кадр із фільму «До добра і краси»

У програмі вечора низка лекцій:

  1. Лекція «До добра і краси» – перший художній фільм Галичини (доповідач –Роман Метельський). Розповідь супроводжуватиметься слайдами і документами.
  2. “Техніка аматорського кіно від 1930-их років і до кінця ХХ століття” (доповідач – Ігор Ткачик). Упродовж лекції можна буде роздивитись та потримати у руках старовинну кінотехніку.
  3. «Кіноспадщина Юліана Дороша: відоме та невідоме» (доповідач – Патрон Ірина, аспірант Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. Карпенка-Карого, викладач кафедри театрознавства та акторської майстерності факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка.
Картина весілля з фільму «До добра і краси»
Картина весілля з фільму «До добра і краси»

Організатори події, обіцяють для всіх, хто прийде, справжню сенсацію, багато нового і хороший настрій бонусом. До слова, потрапити на вечір можна абсолютно безкоштовно.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.