В перший тиждень серпня Львів потерпатиме від спеки

30
В перший тиждень серпня Львів потерпатиме від спеки

Перші дні серпня у Львові передбачаються дуже спекотними. Навіть ймовірний дощ не принесе жаданої прохолоди: температура залишиться близько +30°С.

Спека у Львові протримається весь перший тиждень серпня

Початок серпня у Львові очікується дуже спекотним: весь перший тиждень стовпчик термометра вдень буде залишатись біля відмітки +30°С. Трохи відпочити від спеки можна вночі: як прогнозує Мета, нічна температура у Львові становитиме від +18°С до +20°С.

З 1 серпня небо над Львовом буде вкрито хмарами, які ненадовго розвіюватиме вітер. Ймовірність опадів в перші 5 днів місяця не перевищує 15%. Незначний дощ очікується лише 6 та 7 серпня, проте він не принесе жаданої прохолоди: середньоденна температура впаде хіба що на 1 градус. Після дощу вологість повітря суттєво зросте та досягне відмітки 97%.

Панорама Львова з даху Євроготелю. Фото Роман Метельський, 20 липня 2017 року
Панорама Львова з даху Євроготелю. Фото Роман Метельський, 20 липня 2017 року

Погода на початку серпня у районах Львівської області

Погода по області буде досить різноманітною, в горах більш прохолодною та вологою. У Старому Самборі в окремі дні температура становитиме +21°С.

У Моршині серпень розпочнеться з невеличкого дощу, який прогнозується 1 та 2 числа. Температура передбачається значно нижчою, ніж у Львові, та становитиме від +23°С до +26°С. А вночі буде навіть прохолодно: до +15°С.

В Дрогобичі в перші дні місяця денна температура очікується до +33°С, проте вже 4 серпня стане більш комфортною: до +26°С. Опади можливі наприкінці тижня.

В Червонограді дощ прогнозується в перший день місяця та в кінці тижня, температура триматиметься в межах +24°С – +26°С.

Тетяна ЄЛІЗАРОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.