В музеї «Територія Терору» відбудеться унікальний воркшоп

225
Музей «Територія Терору»
Музей «Територія Терору»

В четвер, 21 червня 2018 року, о 13.00 у музеї “Територія Терору” (проспект Чорновола, 45 г) відбудеться воркшоп для освітян та музейників міста “З дітьми про громадянство людей, тварин і рослин”, який проводитиме концептуальна художниця, лауреатка премії ім. Казимира Малевича, посланиця з толерантності Програми розвитку ООН в Україні Алевтина Кахідзе. Вхід вільний.

“Восени 2016 року в одній сільській школі мене запросили до співпраці над Стендом патріотичного виховання, мовляв “зараз в кожній школі має бути”. Тоді я подумала: що саме я можу запропонувати дітям для такої складної теми – як виховується патріотизм, і хто такий патріот, і чи потрібно про це говорити? Мені потрібно було більше року, щоб з’явилися перші ескізи стенду — чорно-білі малюнки із запитаннями, на які дитина може домалювати свої відповіді або скористатися моїми підказками. Працюючи над стендом, який я назвала “З дітьми про громадянство людей, тварин і рослин”, я проговорювала запитання для стенда із моїми друзями та колегами аби уявити розмови, яку мені б хотілося мати із дітьми. Стенд майже готовий і я встигла його перевірити із дітьми — це дійсно працює”, – зазначає Алевтина Кахідзе.

Алевтина Кахідзе
Алевтина Кахідзе

В ході заходу буде презентовано напрацювання авторки щодо її проекту “З дітьми про громадянство людей, тварин і рослин”, аби торкнутися складних питань толерантності у розмовах із дітьми щодо патріотизму.

Зустріч із Алевтиною Кахідзе пройде в рамкам її місії “Толерантність мовою мистецтва” за підтримки програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) та Міжнародного Центру Перспективних Досліджень – МЦПД.

ПРООН є глобальною мережею ООН в галузі розвитку, організацією яка виступає за позитивні зміни та надає країнам доступ до джерел знань, досвіду та ресурсів задля допомоги людям в усьому світі будувати краще життя.

Анна ШИМАНСЬКА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.