В Луцьку Олександр Положинський та Іван Марунич зіграли благодійний концерт на користь ЗСУ

286
Благодійний концерт на користь ЗСУ в Луцьку
Благодійний концерт на користь ЗСУ в Луцьку

В неділю, 1 травня 2022 року, в місті Луцьку відбувся благодійний концерт під відкритим небом. Його головна мета: підтримка ЗСУ.

В запрошенні на концерт відомий волинянин, український співак Олександр Положинський звернувся такими словами: “Війна, це коли погані новини перемежовуються з хорошими, коли сум раптом змінюється на радість, а радість різко обривається звісткою або прильотом. Війна, це коли щасливе повідомлення друзів, які, після довгого мовчання, нарешті вийшли на зв‘язок, накладається на тугу за загиблими. Війна, це коли одні віддають життя за те, щоби жили інші, й ті, які живуть, часто карають себе за те, що загинули кращі за них. Війна, це коли артистів інколи запрошують заграти концерт на розраду тих, хто в тилу, й на підтримку тих, хто на фронті. Сьогодні з Іваном Маруничем трохи поспіваємо пісень для тих, хто в Луцьку. Збираємо гроші на підтримку ЗСУ. Десь в центрі – на перехресті двох вулиць, одна з яких та, на якій народився я, мій батько та мій дід”.

Благодійний концерт на користь ЗСУ в Луцьку
Благодійний концерт на користь ЗСУ в Луцьку

Іван Марунич, соліст гурту “Karta Svitu”, проєкту “Ол.Ів.Є” після виступу написав у фб “Зіграли з Олександром Положинськийм майже спонтанний концерт у центрі Луцька на підтримку ЗСУ. Дякуємо всім, хто прийшов, долучився до збору коштів. Хай вони допоможуть наблизити перемогу”.

Співачка Тетяна Власова прокоментувала подію: “Навряд чи я могла подумати, що колись під пісню Олександра Положинського та Івана Марунича буду бігати з коробкою, куди глядачі кидатимуть гроші на потреби ЗСУ. А от сьогодні так сталось, і це було прекрасно. В цю коробку, до речі, зібрали понад 48 000 грн, які передали у Волонтерський штаб гуманітарної допомоги “Ангар””.

Благодійний концерт на користь ЗСУ в Луцьку
Благодійний концерт на користь ЗСУ в Луцьку

Волонтерка Ольга Валянік: “Дякуємо нашому музичному батальйону за ідею та втілення! Дякуємо усім артистам, шо долучаються для збору коштів! Дякуємо усім людям, які прийшли послухати музику. Ви неймовірні!”.

Маємо надію, що такі заходи ще більше будуть об’єднувати українців та наближувати перемогу. Слава Україні.

Фотограф: Роман Невестенко-Домбровський

Тетяна ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.