В Академії мистецтв презентують проєкт “Шлях пошуку”

130
В Академії мистецтв презентують проєкт

Сьогодні, 8 листопада 2023 року, о 15:00 у  галереї ЛНАМ (вул. Кубійовича, 35б (подвір’я ЛНАМ)) відкриється концептуальний арт-проєкт «Шлях пошуку» молодих художників сакрального мистецтва, які створили власне творче об’єднання «Херувим». 

Ключовою ідеєю виставки є процес «пошуку Божого образу», складний шлях, який проходить кожен іконописець у своїй творчій практиці.

Як зазначають автори: «…Звичайно, ми не сподіваємось знайти відповідь чи дійти до того єдиного правильного висновку про “образ”, але це те, чим ми щоденно живемо. Кожен з нас творить ікони, кожен створює свій “образ”. Як його знайти?  Саме ці думки провадили нас в організації спільного виставкового проєкту, що трансформувалась в щось більше, ніж просто відповіді на це питання. Ви можете спостерігати перед собою шлях пошуку. Він різний – індивідуальний та спільний, творений руками на папері, дошці, полотні та втілений в експозиційний простір. Пошук, що виходить за рамки зображуваного, ставить ще більше запитань та ніколи не припиняється. Запрошуємо шукати разом з нами…»

Автори проєкту – випускниці кафедри сакрального мистецтва ЛНАМ Анастасія Устіянич Христина Максименко та студент магістерської програми Wormwood vine.

Куратор проєкту – Тарас Новак, художник-іконописець, викладач кафедри сакрального мистецтва ЛНАМ.

Творче об’єднання “Херувим” – засноване ще у 2021 році, проте через карантин та війну, розпочинає свою діяльність саме цією виставкою. Метою  є співпраця та творення спільних проектів в напрямку сучасного сакрального мистецтва. В даній виставці беруть участь: Максименко Христина, Устіянич Анастасія та Wormwood vine, що є його засновниками. Інші учасники: Чабан Ігор – студент кафедри СМ, Данильчук Максим – випускник кафедри художнього металу ЛНАМ.

Ольга ДОВГАНИК

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.